Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raudtee(EST)
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 288

    #1771
    Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

    The Mental Game of Poker: Proven Strategies for Improving Tilt Control, Confidence, Motivation, Coping with Variance, and More.Jared Tendler, Barry Carter
    Ise tellisin kevadel amazon.com-st, siis veel co.uk-s seda ei müüdud. Tendleri EL-i saadetavad raamatud pannakse teele tegelikult UK-st ja saatmise viisiks kindlasti valida tavapost - minule tuli raamat postkasti 6 päevaga.

    Edit - see on info on tegelikult Tendleri raamatu kodulehel või oli foorumis väga X kohas väikselt kirjas, põhjus miks see nii on, ei tea, võibolla mingid maksu teema pärast
    Last edited by raudtee(EST); 26.09.11, 14:04.

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #1772
      Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

      Võtsin selle 3 kuu paketi, puhtalt vee- ja saunakeskuse pärast:
      Meriton Old Town Garden Hotel is right in the heart of Tallinn’s Old Town, offering accommodation and restaurant.


      Pakkumine kehtib septembri lõpuni, kui kellelgi peaks veel huvi olema.

      Comment

      • Fuzzy
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 452

        #1773
        Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

        Mental jõudis täna kohale, USA-st saadetud, pakendile väärtuseks märgitud 20$ :D

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #1774
          Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          pepsi > coca-cola

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #1775
            Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

            I agree

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1776
              Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

              lol, maru naljakas on Reservedis käia (minu lemmik riietepood Eestis), seal müüakse mingeid PepsiCola logodega stuffi..lol

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #1777
                Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete


                Samsung 24" LCD SyncMaster 2443BW



                Prille hakkan ka töö juures kasutama, seni on nägemine olnud väga hea ja tahaks et ka nii jääks.
                Läpaka ekraanist sai lihtsalt kõrini.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #1778
                  Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                  Kust need prillid ostsid?

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1779
                    Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust



                    Prille hakkan ka töö juures kasutama, seni on nägemine olnud väga hea ja tahaks et ka nii jääks.
                    Läpaka ekraanist sai lihtsalt kõrini.
                    Hakkad prille kandma, et mitte prille hakata kandma.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1780
                      Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                      Ma ostsin ka kunagi Gunnari prillid, aga peale paari kasutamiskorda need ootavad mind ikkagi karbis. Ma lihtsalt pole harjunud kasutama neid...

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #1781
                        Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        Hakkad prille kandma, et mitte prille hakata kandma.
                        no ega ma neid kogu aeg ei kanna, ainult siis, kui arvuti taga.
                        Näiteks päikseprillide kandmine mind ei häiri, kui ka päev otsa neid kanda. Need Gunnarsid peaks ikka palju mugavamad olema kui päikseprillid. Selles mõttes, et paistavad rohkem läbi.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1782
                          Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                          Sick mis biit mul nendega.
                          Pool aastat tagasi tellisin sealt saidilt need prillid, shippimisega kokku läks mingi 200$ kui hästi mäletan.

                          Nädal aega tagasi tuli meelde, et ma need üldse tellinud olen. Saatsin supporti kirja ja pole siiamaani vastust saanud tagasi.
                          Ühesõnaga prille pole kätte saanud.

                          Und.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1783
                            Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust


                            Prille hakkan ka töö juures kasutama, seni on nägemine olnud väga hea ja tahaks et ka nii jääks.
                            Ma olen tubli 8-9a juba kõvasti arvutit kasutanud, silmadega pole ühtegi probleemi olnud, nägemine A+. Isiklikult ei teagi kedagi vist, kellel arvuti liigse kasutamise tõttu oleks silmad peeti läinud.

                            Sellise hinna eest tundub räme scam ja teeb arvuti kasutamise sitaks ebamugavamaks. Läheb silmanägemine perse siis tõmbad laseropi peale ja korras :)

                            Ja on üldse tõestatud, et need prillid järjekordne kvantripats pole?

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #1784
                              Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                              Mul ka eluag super nägemine olnud, aga viimase 2 aastaga, seoses pokkerimänguga, tohutult halvenenud. Prillidega näen juba palju paremini. Nii, et tasub vist ennetada küll kui võimalik.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1785
                                Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                                Pigem kvaliteetne monitor imo .. kui need prillid

                                Comment

                                Working...