Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #1741
    Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #1742
      Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Kuidas selle naha kvaliteet on?
      Tundub päris ok tool selle raha eest..
      Kunstnahast on.. tundub täiesti ok.
      Seal on ka selline tool sama hinnaga, mida tuleks ka väidetavalt 3 nädalat oodata. See pruun osa on riie:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by emmimees; 19.08.11, 18:15.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1743
        Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

        see oli väga mugav tool, aga värv ei meeldinud. ootamisaja kohta ei oska öelda. väljas oli küll igatahes kaks sellist tooli.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1744
          Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

          Kokku panemiseks mingeid kruvikeerajaid ka vaja v? mul pole sittagi kodus .. ehk l2hen ka homme l2bi sealt ja võtan ära midgai .. vana tool suht phuuked

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1745
            Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

            selle tooli kokkupanemiseks oli vaja kruvikeerajat (viiskanti ka, aga see oli tootega kaasas), aga selleks sobib ka nuga vms. muu kõik oli olemas.

            Comment

            • E-Kunn
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 261

              #1746
              Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Sinu nl25 käte postituste põhjal oletasin et oled juba busto piiril aga vist eksisin:D

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #1747
                Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                selle tooli kokkupanemiseks oli vaja kruvikeerajat (viiskanti ka, aga see oli tootega kaasas), aga selleks sobib ka nuga vms. muu kõik oli olemas.
                Omasin seda tooli, just nimelt omasin :D
                Kusagil aasta aega suutis mugavalt teenindada ja mingi aeg vajus seljatugi nii ära et lõpuks kiskus põhjast puutükid lahti nii, et väga korda ei saa teha kui just pole väga osav meisterdaja. Vahetevahel pingutasin üle ka kruve, nii et sellest ei usu, et lagunes. Aga vb mingi 70-80kg meeste all ei ole hullu.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #1748
                  Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  (viiskanti ka, aga see oli tootega kaasas)
                  Sise-kuuskanti mõtlesid ikka? :P

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1749
                    Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                    kuuskant jah. : D

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #1750
                      Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                      Viiskant kõlab väga naljakalt:D

                      Comment

                      • Silinder
                        Bännitud
                        • Aug 2011
                        • 21

                        #1751
                        Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                        minu arust on nahaga nii et pealt on päris nahk (võin ka eksida) ja taga kunstnahk. Ostsin selle teise variandi kuna tundus mugavam
                        esimese kohta müüa ütles ka et see rohkem naiste kehaehituse järgi. Tool olnud ca pool aastat äkki? ja ainuke viga on see, et kui palju kiikuda siis käetoe kuuskant poldid tahavad tahest tahtmata lahti tulla, ükskõik palju seda pingutada.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #1752
                          Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                          Krt jah teine oli mugavam, aga vb oleks tolles grindides päris magama jäänud, sest see esimene on ikka sitaks mugav võrreldes selle riidest juustuga, mis mul varem oli :). Ja naiste kehaehituse järgi ...wtf kas keegi on rindadega tooli peal? Ok naistel on puusad ka laiemad teoreetiliselt(enamikul tänapäeva meestel siiski veel laiem perse kui solid daamil), aga ruumi on sitaks neil mõlematel toolidel...

                          Btw jyskisse on mingi arvestatava välimusega tool tulnud(pole katsunud), hind 99€ ning http://www.osta.ee/21044337 ..enne oli 99€, nüüd jurde keevitatud. Pilt pildiks muidugi aga põrsast kotis ei tasuks osta..

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #1753
                            Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                            Algselt postitas emmimees Vaata postitust

                            Btw jyskisse on mingi arvestatava välimusega tool tulnud(pole katsunud), hind 99€ ning http://www.osta.ee/21044337 ..enne oli 99€, nüüd jurde keevitatud. Pilt pildiks muidugi aga põrsast kotis ei tasuks osta..
                            Mul see sama tool olnud mingi aasta või nii, vähemalt pildi pealt tundub täpselt sama. Selle raha eest käib küll, ise maksin vist vähem isegi, kui €99. See kunstnahk hakkab väikeste tükkide näol ära pudenema kui palju higistada seal peal, samas mul võib olla ka sellepärast, et kassid suht nonstop hooranud seda igatpidi.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #1754
                              Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                              Mul see sama tool olnud mingi aasta või nii, vähemalt pildi pealt tundub täpselt sama. Selle raha eest käib küll, ise maksin vist vähem isegi, kui €99. See kunstnahk hakkab väikeste tükkide näol ära pudenema kui palju higistada seal peal, samas mul võib olla ka sellepärast, et kassid suht nonstop hooranud seda igatpidi.
                              Mul ka selline tool ja pealmine nahk praguneb kasside abita. Ise vist maksin 999.- selle eest.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1755
                                Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                                mul on sama tool, kuskilt mujalt midagi ei pudene kui käetugede pealt, mis hõõruvad vastu lauaserva. üldse mulle see tool väga meeldib, hea mugav ja tomib ja vastupidav, arvestades et ma olen 100kg+ puhast mehe ilu, siis üldiselt pidasid mul toolid vastu kuskil aasta jagu, antud tool on kolm aastat vastu pidanud, hea ost, julgen soovitada.

                                Comment

                                Working...