Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete
mul üks oli mingi 8aastat+ vms kunagi sünnipäevaks sain(polnud ka just kõige odavam imo), lõhn oli ikka sama ja pool oli alles, aga tapsin täis peaga sääski selle sprayga ning siis sai tühjaks :(. Vähemalt oli kasu midagi.
Algselt postitas Tarmonator
Vaata postitust




x4
Comment