Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete
Ma olen oma 15€ R-kioski telefoniga ka naisi saanud nii, et ei mängi rolli :D:D.
Nali naljaks...ise ostaks ka ihpone
Ma olen oma 15€ R-kioski telefoniga ka naisi saanud nii, et ei mängi rolli :D:D.
Nali naljaks...ise ostaks ka ihpone

TC
Comment