Vajan abi käte postitamisel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #16
    Re: Vajan abi käte postitamisel.

    €0.02/€0.04 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG JohnnyC4SH (€4.08)
    UTG+1 hokkipokki (€0.56)
    CO Hero (€3.94)
    BTN REBEY (€5.26)
    SB w0lF (€1.88)
    BB Damien42 (€8.49)

    Pre-Flop: (€0.06, 6 players) Hero is CO J J
    2 folds, Hero raises to €0.16, REBEY raises to €0.64, 1 fold, Damien42 calls €0.60, Hero calls €0.48

    Flop: 3 3 10 (€1.94, 3 players)
    Damien42 checks, Hero checks, REBEY bets €1.92, Damien42 folds, Hero goes all-in €3.30, REBEY calls €1.38

    Turn: 10 (€8.54, 2 players, 1 all-in)

    River: 7 (€8.54, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: €8.54
    Hero shows
    J J
    REBEY shows
    Q A

    Hero wins €8.44 (net +€4.50)

    REBEY lost €3.94
    Damien42 lost €0.64

    Comment

    • rainer
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 383

      #17
      Re: Vajan abi käte postitamisel.

      ohohhh :D päris ilus näeb välja,
      peab vist weaktight.com-i kasutaja tegema

      nyyd te teate tulemust :D tahtsin siin foorumis selle käe käigu kohta targematelt arvamust küsida...

      Comment

      • rainer
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 383

        #18
        Re: Vajan abi käte postitamisel.

        aga kuidas weaktight.com-st käsi siia foorumisse saada?

        ma olen ikka täielik amatöör

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #19
          Re: Vajan abi käte postitamisel.

          vaata, kui sul "hand post'itud" seal siis üleval on igast * wt
          * 2p2
          * CR
          * 604
          * FTR
          * ICA
          * ITH
          * PC
          * PT
          * STX
          * Tips
          * txt
          * css
          sealt valid PT ja copyd texti siia

          Comment

          • isutuba
            Grinder
            • Sep 2009
            • 633

            #20
            Re: Vajan abi käte postitamisel.

            http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,68.0.html

            Comment

            Working...