Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa


    Esimene on siis entraction network.

    Hello Estonian players,
    We regret to inform you that due to changes taking place in the Estonian law regarding online gaming, Entraction Network will be forced to block all Estonian Accounts as of December 29th, 2009 at all the networks rooms, including www.nastyduck.com.
    Please withdraw all funds you may have at NastyDuck before December 29th, 2009.
    We apologize for any inconvenience this may cause you.
    Sincerely,
    John DiMiceli
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

    sulle saadeti selline kiri?

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #3
      Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

      Sõber sai selle kirja, teine tuttav sai 24hPokerilt sama asja.

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #4
        Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

        Pisut vist OT, aga kas alla 21. a soovitatakse siis rahad välja kanda starsist enne uut aastat või on savi?

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

          Algselt postitas onuark
          Pisut vist OT, aga kas alla 21. a soovitatakse siis rahad välja kanda starsist enne uut aastat või on savi?
          savi

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #6
            Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

            Imelik o nsee, et nad ise blokivad accounti, riik pole veel seadust realiseerimagi hakanud. Vbl väiksemad toad ei taha probleeme lihtsalt? Pokerstarsil peaks pohhui olema.

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #7
              Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

              Algselt postitas onuark
              Pisut vist OT, aga kas alla 21. a soovitatakse siis rahad välja kanda starsist enne uut aastat või on savi?
              Arvan, et savi. Vaevalt stars nüüd kõiki eestlasi kontrollima hakkab. Pigem tekiks jama, kui raha välja/sisse kanda uuel aastal?!

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #8
                Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

                Algselt postitas oitarvi
                Arvan, et savi. Vaevalt stars nüüd kõiki eestlasi kontrollima hakkab. Pigem tekiks jama, kui raha välja/sisse kanda uuel aastal?!
                mis asja?? :D
                sa vastasid et ei ole mõtet välja kanda see aasta, seega ma kannaks next year, aga samas ka arvad et järgmine aasta probleemid.

                seos?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

                  hasartmänguseaduse kohta on meil üldine teema olemas: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1727.0.html

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #10
                    Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

                    Algselt postitas onuark
                    mis asja?? :D
                    sa vastasid et ei ole mõtet välja kanda see aasta, seega ma kannaks next year, aga samas ka arvad et järgmine aasta probleemid.

                    seos?
                    Ma mõtlesin seda, et savi, pole mõtet see aasta raha hakata välja kandma (et vaevalt stars nüüd kontot kinni paneb), kui 18-20 oled. Pela parem edasi ja 21 saad siis kanna välja. :D Et võib jama äkki väljakandmisel tulla kui alla 21 oled?

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #11
                      Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

                      Algselt postitas lenC
                      hasartmänguseaduse kohta on meil üldine teema olemas: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1727.0.html
                      okei, saadan sinna sama küsimuse, et mida härrad noortel poistel teha soovitavad rahadega.

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #12
                        Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

                        Algselt postitas oitarvi
                        Ma mõtlesin seda, et savi, pole mõtet see aasta raha hakata välja kandma (et vaevalt stars nüüd kontot kinni paneb), kui 18-20 oled. Pela parem edasi ja 21 saad siis kanna välja. :D Et võib jama äkki väljakandmisel tulla kui alla 21 oled?
                        haha, kurat see on küll väga halb plaan, vahepeal ikka raha vaja.
                        aga okei lõpetame selle OT ära siis siin.

                        Comment

                        • Recon
                          Jube Noob
                          • Nov 2009
                          • 103

                          #13
                          Re: Kohad kus eestlased tänu hasartmänguseadusele enam mängida ei saa

                          Algselt postitas marguzz22
                          Imelik o nsee, et nad ise blokivad accounti, riik pole veel seadust realiseerimagi hakanud. Vbl väiksemad toad ei taha probleeme lihtsalt? Pokerstarsil peaks pohhui olema.
                          6. All clients must be at least 18 years of age, or the legal age of majority in their jurisdiction, whichever is greater. For Estonian citizen the requirements are at least 21 years of age.
                          7. Residents of American Samoa, China PRC, Cuba, Hong Kong, India, Iran, Iraq, Macau, Malta, Nigeria, Northern Mariana Islands, South Korea, Turkey, USA and Virgin Islands (US) are not allowed to open an account or in any way use the gaming services offered by 24hPoker.

                          Üldisi tingimusi pole veel muudetud aga toredasse seltskonda satume ikka küll!? Nigeeria, Cuba, Iraan... Mul on 24h pokeris konto aga kirja ei ole veel saanud. Huvitav on see, et minu meelest oli 24hpokeril SEBi pangalink varem, enam ei ole. See nüüd küll hea uudis ei oleks kui isegi firmad, kellel mingi eesti suunaline investeering tehtud ei viitsi meie idiootsete seadustega oma aega raisata.

                          Comment

                          Working...