player notes, coloring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #1

    player notes, coloring

    mida täpselt märgite vastaste kohta?
    otsite netist, kas võitev/breakeven/kaotav?
    märgite kas donk/regular/shortstacker?
    midagi veel?
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: player notes, coloring

    Valgusfoori lasen. Punane reg, kollane sitt reg, roheline fish. Oma käte põhjal, kuskil kõrgmeal kus voolavus nii suur poleks mby uuriks ka netist üle. Hetkel mitte.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #3
      Re: player notes, coloring

      Algselt postitas Oliverk
      Valgusfoori lasen. Punane reg, kollane **** reg, roheline fish. Oma käte põhjal, kuskil kõrgmeal kus voolavus nii suur poleks mby uuriks ka netist üle. Hetkel mitte.
      + lilla shortstackeritele

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #4
        Re: player notes, coloring

        Algselt postitas ment52
        + lilla shortstackeritele
        hahah lilla, nice

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: player notes, coloring

          Algselt postitas ment52
          + lilla shortstackeritele
          Täpselt. Gaystacker tuleb sedasi märgistada. Ise olen veel natuke edasi arendanud endal süsteemi - regular punane, kollane on regularil, kelle kohta on mõni spetsiifiline üleskirjutus note all. Fish roheline, helesinine on fish, kelle kohta samuti mõni märge ( a la any2 AI, blufib kõik tänavad jne).

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: player notes, coloring

            Algselt postitas ment52
            + lilla shortstackeritele
            heh mul ka lilla SS meestel

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: player notes, coloring

              Milleks te shortstackereid märgistate? Stäkki ei näe lauast w?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: player notes, coloring

                Algselt postitas ranka
                Milleks te shortstackereid märgistate? Stäkki ei näe lauast w?
                Et näiteks duubeldanud (mõnikord kolmekordistanud) blinde ootav shortie lobbys eristuks.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: player notes, coloring

                  Algselt postitas ranka
                  Milleks te shortstackereid märgistate? Stäkki ei näe lauast w?
                  on suur vahe random SS-fishil ja professionaalsel SS-l

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: player notes, coloring

                    mul on väga nitid lillad (eelkõige ss), nitid on punased, "tavalised" ehk natuke loosemad e regularid on sinakad, vpip üle 25 on kollased ja üle 30 on rohelised

                    e: ftp mängin
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #11
                      Re: player notes, coloring

                      Algselt postitas lenC
                      on suur vahe random SS-fishil ja professionaalsel SS-l
                      väga suur vahe. random ss võib mängida ka stiilis 30/8 ja päris kaua lauas püsida luckboxi toel. Ss kes teab mida teeb oma lauas üldjuhul lahkub lauast peale duubeldamist enne järgmise blindi postitamist.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #12
                        Re: player notes, coloring

                        Avastasin 50bb min lauad ja shortidega eriti ei maadle enam. Nl10-s enamus 100bb stackiga ja need kes alla selle kaugelt fishi lõhnased. Seega lillat ei kasuta veel. Aga mby hakkan Eestlasi tagima sellega :D Kuigi palju neid näind ei ole.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: player notes, coloring

                          Algselt postitas ranka
                          Milleks te shortstackereid märgistate? Stäkki ei näe lauast w?
                          Enne lauda istmusist on lobbyst hea mugav vaadata, kus regular shortied ees.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: player notes, coloring

                            Mingisugunegi nime mälu võiks endal olla ja päris teadmatuses peate mängima ainult ühe käe (BB) kuni ilmuvad lauda statid.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: player notes, coloring

                              Algselt postitas ranka
                              Mingisugunegi nime mälu võiks endal olla ja päris teadmatuses peate mängima ainult ühe käe (BB) kuni ilmuvad lauda statid.
                              Nagu mainisin, siis endal see märgistamine peale seda kasutusel just, kui lobbys näha notesi. Sinu limiidil ei ole selle järgi ilmselt tõesti vajadust, aga neid mudalimiidi shorte on rohkem, kui medium stakesis mängijaid vist...

                              Comment

                              Working...