Lasen stabiilselt ca 2-3 tundi õhtu kohta ca 8-10 laual. Mida teha, kui nitilt multitable-grind muutub kuidagi robotlikuks ning hasart on kusagile kadunud?
Mida teie teete, kui rutiin matma hakkab? Kas peate paar päeva vahet, muudate mängustiili, vahetate limiiti või teete cashi asemel turnasid või proovite omahat või loete pokkerikirjandust? Mis teie puhul aitab kõige paremini?
Mida teie teete, kui rutiin matma hakkab? Kas peate paar päeva vahet, muudate mängustiili, vahetate limiiti või teete cashi asemel turnasid või proovite omahat või loete pokkerikirjandust? Mis teie puhul aitab kõige paremini?
TC
. Mind aitab :)
Comment