stack laotus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • whataf
    Räme Fish
    • Sep 2009
    • 12

    #1

    stack laotus

    et kuidas sellinne asi töötab starsis, ma kunagi vaatasin siin mingit videot, aga ei mäleta millist ja foorumist ka ei leidnud selle kohta midagi..
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: stack laotus

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1817.0.html

    Comment

    • whataf
      Räme Fish
      • Sep 2009
      • 12

      #3
      Re: stack laotus

      tänud!

      Comment

      • siga
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 251

        #4
        Re: stack laotus

        Proovisin ka stack laotust.
        Kas siis ei olegi võimalik, et kõrvale toodud lauas lased ajal rahulikult jooksta kauem (trappida jms)? Peagrupist ei hüppa ju enam uus laud ette ja tahab, et teeksid enne liigutuse seal kõrvallauas.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: stack laotus

          Ei tohiks saada jah, kui just mingit vinget skripti ei kasuta.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: stack laotus

            tableninjaga saad...nupp on olemas, et järgmine actionit vajav laud ette tuleks.

            Comment

            • siga
              FPP Pro
              • Dec 2010
              • 251

              #7
              Re: stack laotus

              Mõtled seda funktsiooni - Cycle to "First In Line" Table. Ajab asja ära küll, liiga palju klõpsimist siiski, aga parem kui mitte midagi.

              Comment

              Working...