Delfis spordis ilmus eelmine kuu lugu, kus räägiti netipokkeri staarist Isildur1-st. Üks lõik sealt allpool
"Viktor Blom on pärit Stockholmi läänist Rånäsist. Pokkerit hakkas ta mängima 18-aastasena. Väidetavalt suutis Blom kahe nädalaga kasvatada 21 000 krooni suuruse algkapitali pea 16 miljonile kroonile. Ent tema eesmärk ei olnud pelgalt rahateenimine. Ta kavatses vastu astuda kõrgeimate panustega mängivatele maailma tippudele".
Keegi kodanik on kullafondist kommenteerinud:
Viiol, 28.11.2009 00:18
Isiklikult siis selline lambikas Triobetis. Panustan suht tihti trios kossule, jäähokile ja Premiere vutile. Seni suht edukalt. 3 aastaga ca 120 000.- plussis. Aeg ajalt käin ka Triobeti rahalaudades toksimas. Paar kolm korda kuus mitte tihemini. Juulikuus sai just ühe kossumänguga 8 kilo puhast teenida. Kuna raha oli Trio kontol ja parasjagu aega siis otsustasin rahalauas paarsada euri sirgeks tõmmata. Lähen rahalaudadesse alati mitte eriti suurte lootustega sest tõepoolest tõmmatakse seal igatmasti lambitegelinskid hetkega juppideks. TAVALISELT KA MIND LMAO. Seepärast ei mängigi tihedalt. Valisin ühe 5-10 blindidega eurilaua ja panin sinna 250 euri peale ja polnud kavatsustki rohkem panna. Kui uus tegelinski tuleb lauda on tal tavaliselt automaatselt big blind nii oli ka minul. Esimesel jagamisel oli mul K,3 eri mastist ja tahtsin need kohe ära visata sest enne mind tehti raise 60 euri. KOGEMATA (vajutasin foldist mööda) vajutasin aga uuesti raise nuppu ja oma ahastuseks põmmutasin 150 euri lauda. 3 venda callisid hetkega. Perses mõtlesin. Flopist K,9,4 kusjuures mastiostuga (ruutu). Enne mind vend uhas all-ini ligi 600 euri. Vaatasin mõtlesin võtsin veel extra mõtlemisaja ja callisin sest suurem paar ja pohh oli tegelikult allesjäänud sajast eurist. Üks vend callis veel. Kaardid lahti ja ühel vennal A,K (üllatus üllatus ja teisel vennal mastiost. Turn mingi suva J ja riveriga mulle 3 juurde. Esimese jagamisega lambist ja sita kaardiga pea 700 euri plussi. Järgmise käe foldisin 4,2. Ülejärgmise aga callisin 10,J risti ja taas enne mind raise ja reraise ja pott enne kaarte juba 600 euri. Flopist A,Q risti ja pada 10. Hetkega 2 all-ini enne mind. Callimiseks pidin kogu füüri sisse uhama. Jälle aeg maha ja pärast pikka mõtlemist callisingi ära. Kaardid lahti. Ühel vennal A,Q teisel K,J ja rida käes aga turnist risti 2 ja mulle mast. Kolm jagamist 5 minti higistamist ja 3000 euri põles ees. Mängisin veel paar kätt milledega bluffisin rajult. Keegi ei julgenud mind enam callida ja nii sain ca 10 minutiga 3250 euri ette ehk siis 3000 euri plussi. NII ET SEE ON TÄITSA VÕIMALIK MIS SEAL KIRJUTATAKSE. Vaja on ainult sittakanti vedamist. Skilliga pole siin mingit pistmist.
Peab meeldima :)
"Viktor Blom on pärit Stockholmi läänist Rånäsist. Pokkerit hakkas ta mängima 18-aastasena. Väidetavalt suutis Blom kahe nädalaga kasvatada 21 000 krooni suuruse algkapitali pea 16 miljonile kroonile. Ent tema eesmärk ei olnud pelgalt rahateenimine. Ta kavatses vastu astuda kõrgeimate panustega mängivatele maailma tippudele".
Keegi kodanik on kullafondist kommenteerinud:
Viiol, 28.11.2009 00:18
Isiklikult siis selline lambikas Triobetis. Panustan suht tihti trios kossule, jäähokile ja Premiere vutile. Seni suht edukalt. 3 aastaga ca 120 000.- plussis. Aeg ajalt käin ka Triobeti rahalaudades toksimas. Paar kolm korda kuus mitte tihemini. Juulikuus sai just ühe kossumänguga 8 kilo puhast teenida. Kuna raha oli Trio kontol ja parasjagu aega siis otsustasin rahalauas paarsada euri sirgeks tõmmata. Lähen rahalaudadesse alati mitte eriti suurte lootustega sest tõepoolest tõmmatakse seal igatmasti lambitegelinskid hetkega juppideks. TAVALISELT KA MIND LMAO. Seepärast ei mängigi tihedalt. Valisin ühe 5-10 blindidega eurilaua ja panin sinna 250 euri peale ja polnud kavatsustki rohkem panna. Kui uus tegelinski tuleb lauda on tal tavaliselt automaatselt big blind nii oli ka minul. Esimesel jagamisel oli mul K,3 eri mastist ja tahtsin need kohe ära visata sest enne mind tehti raise 60 euri. KOGEMATA (vajutasin foldist mööda) vajutasin aga uuesti raise nuppu ja oma ahastuseks põmmutasin 150 euri lauda. 3 venda callisid hetkega. Perses mõtlesin. Flopist K,9,4 kusjuures mastiostuga (ruutu). Enne mind vend uhas all-ini ligi 600 euri. Vaatasin mõtlesin võtsin veel extra mõtlemisaja ja callisin sest suurem paar ja pohh oli tegelikult allesjäänud sajast eurist. Üks vend callis veel. Kaardid lahti ja ühel vennal A,K (üllatus üllatus ja teisel vennal mastiost. Turn mingi suva J ja riveriga mulle 3 juurde. Esimese jagamisega lambist ja sita kaardiga pea 700 euri plussi. Järgmise käe foldisin 4,2. Ülejärgmise aga callisin 10,J risti ja taas enne mind raise ja reraise ja pott enne kaarte juba 600 euri. Flopist A,Q risti ja pada 10. Hetkega 2 all-ini enne mind. Callimiseks pidin kogu füüri sisse uhama. Jälle aeg maha ja pärast pikka mõtlemist callisingi ära. Kaardid lahti. Ühel vennal A,Q teisel K,J ja rida käes aga turnist risti 2 ja mulle mast. Kolm jagamist 5 minti higistamist ja 3000 euri põles ees. Mängisin veel paar kätt milledega bluffisin rajult. Keegi ei julgenud mind enam callida ja nii sain ca 10 minutiga 3250 euri ette ehk siis 3000 euri plussi. NII ET SEE ON TÄITSA VÕIMALIK MIS SEAL KIRJUTATAKSE. Vaja on ainult sittakanti vedamist. Skilliga pole siin mingit pistmist.
Peab meeldima :)
Comment