kui aggrolt mängida QQ'd ja AK. Niti vastu... tema teeb beti, ma 3beti, ta 4betib... ja mis edasi?
OOP ja samas ka in pos
üldiselt saan hakkama nagu, aga mul on tunne, et ma nagu lekiks selle kohapealt raha
EDIT: vastavalt codecci vastusele, meenus kah... eem.. fullring, nl25 ... ja jutt on PRE FLOP, actionist... ja mõtteist
OOP ja samas ka in pos
üldiselt saan hakkama nagu, aga mul on tunne, et ma nagu lekiks selle kohapealt raha
EDIT: vastavalt codecci vastusele, meenus kah... eem.. fullring, nl25 ... ja jutt on PRE FLOP, actionist... ja mõtteist
Comment