okei mul on kaks probleemi vist

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    okei mul on kaks probleemi vist

    kui aggrolt mängida QQ'd ja AK. Niti vastu... tema teeb beti, ma 3beti, ta 4betib... ja mis edasi?
    OOP ja samas ka in pos

    üldiselt saan hakkama nagu, aga mul on tunne, et ma nagu lekiks selle kohapealt raha

    EDIT: vastavalt codecci vastusele, meenus kah... eem.. fullring, nl25 ... ja jutt on PRE FLOP, actionist... ja mõtteist
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: okei mul on kaks probleemi vist

    Mis tase? HU, 6-max, full ring?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: okei mul on kaks probleemi vist

      "Mul on käes see ja laual on see, see ja see, mis oleks õige liigutus?"

      Pokker ei käi nii, situatsioonipõhine mäng on. Aidata saab, kui postitad konkreetseid käsi, mis sisaldab infot vastaste, table dynamicsi kohta jne.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #4
        Re: okei mul on kaks probleemi vist

        EDIT: vastavalt codecci vastusele, meenus kah... eem.. fullring, nl25 ... ja jutt on PRE FLOP, actionist... ja mõtteist

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: okei mul on kaks probleemi vist

          pmt kui vastas on NIT ja sa foldid tema 4betile siis obv ei ole mõtet 3betida..
          et siis enne peaks valmis mõtlema kas sa tahaksid selle käega AI minna või mitte.

          ja sa ei pea agrolt mängima kui sa tunned enneast pärast agrotsemist ebamugavalt.
          (ehk pole mõtet 3betida kui vastase move paneb sind ebameeldivasse seisu(pres/flopis))

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #6
            Re: okei mul on kaks probleemi vist

            a no ikkagi vastavalt olukorrale's, kui liialt 3betib, võin ka bustoks minna, st poleks halb liin?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: okei mul on kaks probleemi vist

              Algselt postitas variatsioon
              pmt kui vastas on NIT ja sa foldid tema 4betile siis obv ei ole mõtet 3betida..
              et siis enne peaks valmis mõtlema kas sa tahaksid selle käega AI minna või mitte.
              Miks nii? Näiteks QQ-ga valueks tasub ju 3bettida, sitemad käed callivad vast (AQ-AJ, KQ jne), samas bustoks ei taha ega pea niti AA-KK vastu minema ju.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: okei mul on kaks probleemi vist

                Algselt postitas Codecci
                Miks nii? Näiteks QQ-ga valueks tasub ju 3bettida, sitemad käed callivad vast (AQ-AJ, KQ jne), samas bustoks ei taha ega pea niti AA-KK vastu minema ju.
                imo micros keegi eriti ei 3beti..
                ja kui 3betitakse siis folditakse suhteliselt korralikult.. et AJ,QK jms käed millelt muidu valuet saaks foldivad ja paremad käed shipivad.
                ehk pöörad oma käe NATukene bluffiks.

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #9
                  Re: okei mul on kaks probleemi vist

                  ehk niisama niti 4beti otsa vastu pole vaja siiski surnuks joosta?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: okei mul on kaks probleemi vist

                    Algselt postitas Rahapada
                    ehk niisama niti 4beti otsa vastu pole vaja siiski surnuks joosta?
                    kui sa kindel ei ole beatid vastase range siis ei ole mõtet gamblida jh...
                    parem pres callid AK ja postflopis saad sitaks valuet nõrgema kickeri käest.

                    mölla pokerstoves rangedaga ja paarikümne tuhande käe pärast saad tunnetuse kätte kuna mida teha.

                    imo

                    ja AK ära väga palju OOP 3bet calli.
                    kui mingi 12/10/3 vastane 3betib sinu 4BB PFR 13 peale siis võid vabalt foldida kui ta 3betimis % alla ... eem.. mingi 3? on..
                    suht raske on sul kuskilt raha saada.. ainuke võimalus ongi AQ vastu kui flopi tuleb A.
                    aga suure tõenäosega ei hiti sa midagi ja siis peadki c/f. või kui hitid K siis NITide ranges on tihti AA/KK/AK mis sind beatib.. ja isegi kui tal mingi AJ/QQ siis ta foldib sinu flopi c/r peale..
                    nii et ära palju raha OOP high kaardiga sisse topi :)

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #11
                      Re: okei mul on kaks probleemi vist

                      nonäedsa , sain loomingulisi vastuseid, ma üldiselt umbes nii teengi vastavalt olukorrale, lihtsalt, mul oli vaja kuskilt mignitiki kinnitust saada, et... ma midagi väga valesti ei tee

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: okei mul on kaks probleemi vist

                        edit:
                        ja AK ära väga palju OOP 3bet calli.
                        kui mingi 12/10/3 vastane 3betib sinu 4BB PFR 13 peale siis võid vabalt foldida kui ta 3betimis % alla ... eem.. mingi 3? on..
                        suht raske on sul kuskilt raha saada.. ainuke võimalus ongi AQ vastu kui flopi tuleb A.
                        aga suure tõenäosega ei hiti sa midagi ja siis peadki c/f. või kui hitid K siis NITide ranges on tihti AA/KK/AK mis sind beatib.. ja isegi kui tal mingi AJ/QQ siis ta foldib sinu flopi c/r peale..
                        nii et ära palju raha OOP high kaardiga sisse topi

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: okei mul on kaks probleemi vist

                          Algselt postitas variatsioon

                          ja 100bb deep ära mitte millegagi OOP 3bet calli.
                          fyp

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: okei mul on kaks probleemi vist

                            Algselt postitas lenC
                            fyp
                            :P suht jh...
                            aga tihti mingi donkid teevad min3bete.. siis võib vabalt igast crapiga callida.

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #15
                              Re: okei mul on kaks probleemi vist

                              Nagu öeldud juba kõik oleneb situlatsioonist. Oleneb foldto3bet'ist, su enda ja vastase positsioonist lauas ning sellest millisena su vastane näeb sind, sellest mitu fishi peale sind veel on jne.
                              Oleneb ka kuidas nit defineerida. Leidub ka selliseid 9/8 mängijaid, kes callivad 3bet oop ja setmindivad.

                              Comment

                              Working...