* * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #61
    Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

    Algselt postitas nikitheone
    9k kätt ja 2,3k pmst? oleks võinud tõesti suurem volüüm olla :D
    key to the winning on lihtne nagu codeccilgi, metsik bumhunt lihtsalt ja see 9k kätt mängitud nv-del ka aint ilmselt

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #62
      Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

      Seekord ma ei viici pikalt kirjutada ja muliseda. Pole energiat, et geneda. Pacific nii ja naa, suht sitt. Point poker...algas pasasti ja si...


      Tegin kuukokkuvõtte sinna

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #63
        Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

        Algselt postitas Fortune
        key to the winning on lihtne nagu codeccilgi, metsik bumhunt lihtsalt ja see 9k kätt mängitud nv-del ka aint ilmselt
        Palju siis Starsi NL200 FRs neid bume kolab ka? Päris deep hunting vist :P...

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

          OT teema läks OT teemasse http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2814.0.html ja palun püsige teemas!

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #65
            Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

            Algselt postitas pastilaa
            Palju siis Starsi NL200 FRs neid bume kolab ka? Päris deep hunting vist :P...
            mõnguga ikka, fishe on metsikult, eriti nvdel, aga ka neljap ja esmasp ööd on päris head.
            Lihtsaim viis on uus laud teha, sinna tuleb neid alati. Pealaegi on nl200s ka hunnik eriti kehvu regulare, nendega ka mängimist ei pelga, aga suuremaid crushereid väldin.

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #66
              Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

              NL10 , 5 lauda

              Põhimõtteliselt täpselt sama, mis eelmine ja üleeelmine kuu. Ja kuskil keskel hakkasin lollusi tegema nagu ikka, foldisin seal mutte donkide vastu ja tegin mõttetuid calle.




              Detsembri eesmärk on lugeda läbi Sklansky pokkeriteooria, eestikeelne parandatud trükk.

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #67
                Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                nii vähe graafikuid saigi siis see kuu siia teemasse? Keegi ei viitsi enam postitada? Arusaadav ka muidugi et ei taheta oma sissetulekut näidata jne, aga lihtsalt huvitav varem tuli ikka rohkem graafikuid ja minuarust alati huvitav jälgida kuidas teistel läheb, sellepärast ka ise siia graafikut üles loopind ikka.

                Comment

                • Aristotep
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #68
                  Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                  Ok, kuna Fortune nõuab graafikuid, siis järgmise kuu eesmärgiks võtan graafiku joonistamise, mille riputan uude topicusse üles :)

                  Comment

                  Working...