* * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ermii
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 402

    #46
    Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

    Novembri eesmärkideks on:
    Lugeda lõpuni ''Professional No-Limit Holdem'' tehtud
    Ja proovida ka nl10-t fail(mängitud mingi näljased 800 kätt, nii et fail)
    Novembri graafik:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Detsember:
    - lugeda 2+2 foorumit
    - shotte nl-10s

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #47
      Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

      Esimene nullis kuu üle pika aja. Kolisin FTP-sse seega graafikud laiali ja ei viitsi neid kokku kombineerida.
      Detsembri eesmärk nagu ikka $10k profit :P , mis juba ise eeldab väga head mängu ja juurde õppimist.

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #48
        Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

        panin blogi kirja. ütleme nii, et oli ja ei olnud ka. detsember saab olema õppimiskuu. vähem hala, rohkem tööd. aitab naljast.

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #49
          Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

          November oli kuu, kus NL50 halb karma rippus 2/3 ajast jala küljes nagu pomm ja ei lasknud NL25-e graafikul tavapäraselt taevasse tõusta.

          Tegelikult mängisin kuu alguses väga sitasti. Kujutasin ette, et vastased blufivad, callisin maha, mängisin väga palju OOP ja postflop looselt. Siis otsustasin, et aitab jamas - panin enda jaoks betsized paika jms, nitistusin postflop, foldisin,foldisin,foldisin ja sain oma kuu lõpu nagu vanasti 9bb/100-le kenasti jooksma. Kahjuks liiga hilja.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Mäng: -45
          RB: 197
          Boonus: 100

          Detsembri eesmärgid:
          - Hoida sama joont, mis praegu ning parandada oma postflop mängu - leida kohti, kus foldin ülepaari ja samas callin/reraisen ntx second pairiga.
          - Valmistuda NL50 teiseks katseks.
          - Kätte saada ja läbi lugeda Fulltildi poest tellitud "Getting Started in Holdem" - Ed Miller.


          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #50
            Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

            IRW, nagu peeglisse vaataks ;D

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #51
              Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

              Algselt postitas Kris

              irw esimesed 20k m2ngis su ema?
              :D

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #52
                Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                kõrgem limiit obv, where they respect your raises 8)

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #53
                  Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *



                  Detsembris teha 500dol MIN. Tore oleks kui tuleks 1000dol+

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #54
                    Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                    MTTsid Buyiniga kuni 50dol ja ühe/kahe laua SNGsid(16dol) ja HUe(enamasti 50sed, proovisin ka 100seid ja kuigi ROI plussis siis tunnen, et ikka väga ei biidi, vähemalt regular kindlasti mitte) lasen vaikselt ka.

                    Mingi aeg tahan FTPsse ka minna, seal boonuse lahti mängida ja ilmselt peab siis HU natuke tõisemalt laskma.

                    Comment

                    • McFoldberg
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 731

                      #55
                      Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                      Algselt postitas Tarmonator
                      kõrgem limiit obv, where they respect your raises 8)

                      Ühes lauas nägin kuidas kellelegi "donk" ütlesid, aga random.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #56
                        Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                        Novembri graafik alla igasugust arvestust.

                        Detsembri eesmärgid: Vaadata räigelt DC videosid ning viia oma mäng uuele tasemele.

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #57
                          Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                          ROFL ;D

                          Comment

                          • SamGold
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 302

                            #58
                            Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                            Minu detsembri eesmärk on kuu lõpuks ka esimest isikliku graafikut omada, mida siia üles riputada!

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #59
                              Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *




                              volüüm jäi väikseks, aga kärab kah

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #60
                                Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                                9k kätt ja 2,3k pmst? oleks võinud tõesti suurem volüüm olla :D
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...