* * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • QKulgur
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 484

    #16
    Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *




    Järgmine kuu proovin paremini :-[

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #17
      Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

      Algselt postitas Ghost0
      Move up?
      Liikusin juba :D, seda nl2 graafikut on lihtsalt kena postitada :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      See on siis nl5 selle kuu graafik.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #18
        Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

        odav fail. totaalne fpppro lol. rigged pask. kõige sitem kuu see aasta.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #19
          Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kuu alguses NL25 starsis ning peab rahul olema. Ca 33k käe juures tegin väikse põike FTP, et olla ka natukene boonushoor ning sealt algas kuu allakäik. Mis päädis kerge NL50 shotiga starsis, mis läks obv vett vedama. Seega, kuuga väga rahul olla ei taha, kuid natukene raha tuli. Pluss veel siis 100$ boonus FTP, pluss miskine 150$ Starsi deposiitboonust ja nipet-näpet veel.

          Detsember:

          1) Taaskord 50k kätt
          2) Puhast kasumit vähemalt 1k$
          3) Mõned inimlikud sessid ka NL50.
          4) Teha aastalõpus asisem cashout, et saaks ennast natukene premeerida.

          Peab tulema ja meeldima.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

            Novembri eesmärgid:
            [x] lõpetada ära lõpetamata tööd ja saada lahti lisakohustustes (tegelt klubipask nüüd on a see pole hull kohustus)
            [x] 120h pokkerit (137 tundi, väga rahul, olin pea nädal aega haige ka)
            [x]$5000 kasumit ($16k+RB, peab meeldima)
            [x]proovida mängida ainult 600NL laudades (48 kätt ka 100NL, jälitasin donk svenzat)
            [x]lugeda läbi 2 raamatut (no comments)
            [x]võiks kuidagi õppida turniire mängima (selle eesmärgi püstitamine on juba fail)
            [x] olysse mitte minna ja kui lähengi siis seal võimalikult purju end juua (hoidusin urkast)
            [x] iga nädal vähemalt 2 päeva OFF pokkerist(done ja aitas)
            [x] 2 x nädalas trenni (kuni haiguseni olin graafikus)


            Graafik:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Detsembri eesmärgid: a) 120 tundi pokkerit b) 2 x nädalas trenni; c) 2 pokkerist vaba päeva (silmade/tervise sääst, eriti kui üle 120+ pokkerit kuus) d) ainult 600NL ja saada paremaks; e) $5,000 kasumit

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #21
              Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

              NOVEMBRI EESMÄRGID OLID:

              1. Liikuda suuremasse limiiti for real (Tehtud - NL5 ja NL10)
              2. Lõpetada kuu plussis (Tehtud)
              3. Saada 500 FT Academy punkti ja üldse harjutada seal pakutavaid õpetusi (Kokku vist mingi 770p)
              4. Teha Robertsiga (lätlane üks) paar ühissessi (Üks sess sai tehtud)
              5. FT bi-weekly turnal rahadesse tulla (Olemas, ühelt turnalt 5. koht)

              NOVEMBRI GRAAFIK:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              DETSEMBRI EESMÄRGID

              1. Puhaskasum min. 150$
              2. Lugeda läbi Poker Mindset
              3. Plaanis teha üks 24h maraton, sellest täpsemalt blogis.
              4. Lätlasega sess
              5. Iga nädal 2 pokkerivaba päeva mille veedan koos elukaaslase v perega.
              6. Süüa jõuluõhtul nii palju et enam ei mahu!!!!


              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #22
                Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                täitsin pooled eesmärgid - grindisin rohkem, kasumit ei tulnud.
                detsembris kavatasen kasumit toota üle pika aja. eitea palju mängida saan.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                  Novembriks mingeid eesmärke ei seadnud, niiet midagi täita ei olnud. Novembriga olen enamvähem rahul, mängisin 33$ HUSNG-sid pokerstarsis.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Detsembri eesmärk: Võiks parem olla kui november.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #24
                    Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                    November= FAIL
                    esimene miinus kuu


                    Algas hästi kuni otustasin 100NLi ronida arvasin , et olen valmis, sittagi olin. Seaalne keskond ei mõjunud hästi, läksin spewiks kätte ära ja tiltasin päris palju. Vb oleks pidanud alla tagasi ronima kui nägin, et ma ei beadi seda limiiti aga ma ei jätnud jonni kuna ebaõnne tuli ka ikka korralikult ette.
                    Lõpuks tuli mõistus koju ja ronisin limiit alla läks rahuldavalt kuni tuli downswing/tilt nv kus 2-3 päevaga ca $1200 miinust. Obv oleks hea mängu puhul see jääda $400-500 kanti kui mitte vähem.

                    Detsembris üritan paremini, projekt sunnib ka ehk paremini mängima ja vähem lollusi tegema. Eks paistab.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #25
                      Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                      Dear runnar,

                      Congratulations! You have achieved SilverStar VIP status.


                      ega muid õnnestumisi ei olnudki, detsmembris püüan paremini

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #26
                        Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                        superkuu oli, käisin nädala jälle lõunamaal tohmaneid vaatamas. siis midagi nagu oleks veel olnud linnapeal, aga neid asju enamasti ei mäleta niikuinii, aga öeldi et oli super.

                        Lisaks käisin saunas palju.

                        Mis elul viga


                        lisan ka uue kuu eesmärgi: õppida uuesti süüa tegema, alustades muna praadimisest ja lõpetades veidi raskema asjaga (ei kujutagi ette mida veel saab teha)

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #27
                          Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                          Nii ja naa kuu, NL-25 tulemustega olen rahul, aga ülespoole ei suutnud liikuda ning turnadega tervelt -250$, cashiga +1802. Eks näis mis järgmine kuu toob siis, aga loodetavasti jään plussi ning suudan püsida ainult FR cash-game'i juures:

                          Kuna suurem osa käsi NL-25, siis eraldi graafikuid ei viitsi panna:



                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #28
                            Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                            Nov eesmärgid
                            NL20 Done nuts limiit on
                            pikemad sessid rohkem käsi done rahul

                            suht da bomb kuu, lõpp langes ära std.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #29
                              Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                              mis krdi asja sa kasutad vapsik, et sihuke winrate on?
                              mul on küll nl25 lifetime 5bb/100, aga krt kuidas rohkem saaks. ???

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #30
                                Re: * * * NOVEMBRI GRAAFIKUD / DETSEMBRI EESMÄRGID * * *

                                novembri kuu eesmärgid olid

                                eesmärgid
                                play more -- fail
                                profit 2k --- fail
                                read NLHTP --- natu lugesin aga ikka fail

                                GRAPhs
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                ei sisalda MTT-sid sest ei ole viitsinud neid importida enamvähem BE enivei sest palju ei mänginud aga mõne FT ligidased kohad olid
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                cash tõmbas swongi ära 10k peal ja siis enam ei mänginud
                                hakkasin sngsid mängima


                                Detsembri eesmärgid asuvad addressil http://veerandmilli.blogspot.com/

                                Comment

                                Working...