Mida parandada võiks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #1

    Mida parandada võiks?

    Tervist,

    olen pokkerit pelanud juba pea aasta. Kahjuks pole siiamaani võitev mängija ja veits raha on magama pandud, mõtlesin ,et peaksin ennast käsile võtma.

    oskab keegi aidata parandada mu leake

    statsid: http://img697.imageshack.us/img697/6334/statsfr.jpg
    on küll vähe käsi, aga ennem ei omanud programme:)
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: Mida parandada võiks?

    Tere,

    pead pokkerit mängima õppima. Hetkel sa seda ilmselgelt ei oska. Alustama pead elementaarsest positsioonitunnetusest, käte valikust ja madalast limiidist.

    Alusta siit, esialgu ära midagi leiuta: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,249.0.html

    Edu!

    Comment

    Working...