Nii, ei ole oma mänguga üldse rahul ja postitan oma statsid ja graafiku, sest ise ei oska midagi ette võtta, tundub, et blindide mäng on korrast ära...aga palun hüva ja põhjendatud nõu. Mu statsid on suht nitised, kas peaksin losem olema? Kui jh, siis mis käed oleks vaja mis positsioonidele ranka pf tabelisse lisada?
Käsi pole küll just kõige rohkem, aga 53k põhjal midagi ikka peaks selgeks saama....
Ja siin mu töö siis on: :'(
Käsi pole küll just kõige rohkem, aga 53k põhjal midagi ikka peaks selgeks saama....
Ja siin mu töö siis on: :'(
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Comment