Notes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #1

    Notes

    Selline küsimus siis, millised on teie poolt pandavad enimlevinud notesid.
    Ise kasutan tavaliselt a'la läheb flush drawga bustoks v midagi sellist....

    iga päevaga üritan üha rohkem neid note kirjutada ja seega ootaks ka teiste soovitusi millised need olema peaks!

    leidsin kunagi 2p2 sellise teema ka:
    http://forumserver.twoplustwo.com/78...-tl-dr-332863/
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: Notes

    2:

    *Donkbet on call
    *Donkbet on fold

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #3
      Re: Notes

      millises olukorras kasutad neid?

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: Notes

        Kui olen olnud PF agressor ning villian siis OP teeb flopis esimesena mingi ebamäärase bet. Tavaliselt alati, kui kuiv flop, siis tõstan üle ning sellest ka vastav note.

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #5
          Re: Notes

          selge ... üritan jälgida nüüd rohkem seda asja

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: Notes

            Algselt postitas masterpuppet
            2:

            *Donkbet on call
            *Donkbet on fold
            päris hea. juurutan ka

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #7
              Re: Notes

              oot aga on call ja on fold....mis vahe seal on?

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: Notes

                kui sa raised tema donkbeti flopil ning ta callib raise siis donkbet on call ja kui foldib siis donkbet on fold. ponimajesh? :D

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #9
                  Re: Notes

                  iizi geim :D

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #10
                    Re: Notes

                    2 asja mida mina püüan välja uurida on.
                    Mida tähendab donkbet ja kuidas käitub raisele
                    Ning teine asi on mida tähendab minraise ja mis ta edasi teeb.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: Notes

                      mina kirjutan flushi tõmbajaid üles.. lisanote näiteks juurde kui potsize betid ka fd'ga callib.. siis drawisel boardil kütan enamasti overbete nende vastu..

                      Comment

                      Working...