Bumhunting

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #16
    Re: Bumhunting

    selge.
    H/hr näitab kaua laud on aktiivne olnud?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: Bumhunting

      Algselt postitas dener89
      selge.
      H/hr näitab kaua laud on aktiivne olnud?
      Reeglina jah. Mida suurem on see number, seda värskem laud on, sest mida vähem mängijaid lauas ,seda rohekm kätusid läbi köetakse.

      EDIT: Sa nats sitalt küsid. Ma mõtlen seda ,et see näitab, kas laud on olnud FR kaua või hiljuti short-handed.

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #18
        Re: Bumhunting


        ei osanud eriti targemalt küsida ;D

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #19
          Re: Bumhunting

          Algselt postitas ranka


          Paremalt poolt viies lahter (nimega: VP$IP) näitab laua keskmist VPIP-d ehk kui "loose" on laud (kui tihti pannakse raha panka või tahetakse vaadata floppi/mängida käsi). Mida suurem see number on seda rohkem on lauas mängijaid, kes armastavad mängida palju käsi ja reeglina mängijad, kes mängivad palju käsi on halvad mängijad ehk "fishid".
          ei taha küll tähte närida, aga vasakult viies ikka:P?

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #20
            Re: Bumhunting

            Tahtsin just tegelikult tabel selectioni kohta küsida et kuidas teha jne .... aga ranka vastas vist ära mu küsimusele :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Bumhunting

              Algselt postitas K2snakas
              ei taha küll tähte närida, aga vasakult viies ikka:P?
              Jah vasakult. Who cares, sama pikk maa ikka :P

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #22
                Re: Bumhunting

                Algselt postitas ranka
                Jah vasakult. Who cares, sama pikk maa ikka :P
                NOT...üks on paremalt kolmas ja teine vasakult viies!

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #23
                  Re: Bumhunting

                  oojaa coddeci pani kõik paika.. sakslased ja prantslased on enamasti dongid.. I lol'd@skandid on kõik regularid.. kusjuures suht tõsi.. ja ma mängin ka kahes saidis korraga.. sest kahe saidi peale saan ma kokku paremad 10 head lauda kui ühes saidis... ja loomulikult märgin ma FTP's fishe ära.. Bodogis saab datamineda.. ehk teen lauad lahti.. lasen HUDil veidi andmeid koguda ja siis vaatan kuhu istun...

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #24
                    Re: Bumhunting

                    Entractionis(UVS) oli samuti rusikareegel, et skandid(soome,rootsi,norra,taani) olid regid ja reeglina head.
                    kõige kehvemad olid itaallased, kes nende maa keelust hoolimata ikka seal kuidagi ringi donkavad. samuti oli
                    halbu mängijaid bulgaariast.

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #25
                      Re: Bumhunting

                      starsis fullringi mängides tasub teha ka ise uusi laudu or istuda uute lauda kus on regular juba ees
                      mängite natuke HU-d aga rahvas, kes juurde koguneb sisaldab vähemalt 2 fishi

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #26
                        Re: Bumhunting

                        alla nl200 pole küll mõtet bumhunti teha

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #27
                          Re: Bumhunting

                          Algselt postitas ok2aa
                          alla nl200 pole küll mõtet bumhunti teha
                          ei ole nõus

                          Kui ikka lauas istuvad ainult shordid ja ühtegi fishi ei paista, miks mitte otsida uus kus fish/fishid pakuvad raha?

                          Proovisin eile, wörkab

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #28
                            Re: Bumhunting

                            Algselt postitas ok2aa
                            alla nl200 pole küll mõtet bumhunti teha
                            Ei ole ka nõus, see on suhteline. Sinu jaoks võib-olla tõesti alla NL200 tase on nii kerge ükskõik kelle vastu mängides, NL50 regulari jaoks see nii ei ole, samahästi nagu NL5000 regular võib öelda "alla nl2000 pole küll mõtet bumhunti teha".

                            Ma enam NL200 ei mängi, kuid isegi seal tegin korralikku bumhunti kuigi enamus NL200 regularid on sitad ja arvan, et mul nende ees korralik eelis. Mul ei ole vaja kellelegi midagi tõestada nendega mängides, minu eesmärk pokkeris on raha teenida mitte oma ego rahuldada. Kui sa suudad päev otsa mängida, siis muidugi mängi kõigiga kelle vastu sul eelis on, raha ju koguaeg tiksub, aga ma suudan päevas ainult 1000-1500 kätt mängida ja siis panen X-ist kõik saidid kinni ja rohkem lihtsalt ei jõua, seega rumal oleks need 1000-1500 kätt regularide peale raisata kelle ees 10bb/100 eelis, parem oodata mudadonke kelle vastu 40bb/100 eelis

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #29
                              Re: Bumhunting

                              Algselt postitas kivisaba
                              starsis fullringi mängides tasub teha ka ise uusi laudu or istuda uute lauda kus on regular juba ees
                              mängite natuke HU-d aga rahvas, kes juurde koguneb sisaldab vähemalt 2 fishi

                              +1

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #30
                                Re: Bumhunting

                                Algselt postitas Codecci
                                Ei ole ka nõus, see on suhteline. Sinu jaoks võib-olla tõesti alla NL200 tase on nii kerge ükskõik kelle vastu mängides, NL50 regulari jaoks see nii ei ole, samahästi nagu NL5000 regular võib öelda "alla nl2000 pole küll mõtet bumhunti teha".

                                Ma enam NL200 ei mängi, kuid isegi seal tegin korralikku bumhunti kuigi enamus NL200 regularid on sitad ja arvan, et mul nende ees korralik eelis. Mul ei ole vaja kellelegi midagi tõestada nendega mängides, minu eesmärk pokkeris on raha teenida mitte oma ego rahuldada. Kui sa suudad päev otsa mängida, siis muidugi mängi kõigiga kelle vastu sul eelis on, raha ju koguaeg tiksub, aga ma suudan päevas ainult 1000-1500 kätt mängida ja siis panen X-ist kõik saidid kinni ja rohkem lihtsalt ei jõua, seega rumal oleks need 1000-1500 kätt regularide peale raisata kelle ees 10bb/100 eelis, parem oodata mudadonke kelle vastu 40bb/100 eelis
                                madalate limiitide regularidest tuleks ikka ise üle sõita, nii areneb ka enda mäng (kasvõi juba selle pärast,et enesekindlus tõuseb ja swongide ajal suudad pea külmana hoida). kui nl100 regularidest jagu ei saa siis käid väga õhukesel jääl ja avastad üks päev et enam ei beadi mängu

                                Comment

                                Working...