Pokkeriprod riided

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #16
    Re: Lemmik käega särgid ?!

    Algselt postitas ranka
    Vana hea lause: Särgid tulevad... Kunagi...

    Tegelt on nii, et särkidega tegeleb üks tore härra, kellega peale selle teema avamist pidasin nõu ja ütles, et mingid kavandid on valmis. Loodame, et need ka kunagi saavad reaalseks. Särgid ei tule kindlasti "tavalised" T-särgid, kus lastu siiditrükis PokkeriProd.com logo peale ning nii konveiris tehtud 60 krooniseid särke 1000 tükki. Kui särgid tulevad, siis mina tahaksin näha sellist särki, millega vajadusel kõlbaks ka klubisse minna.

    Samuti on räägitud ühe teise härraga (selle foorumi kasutaja ja minu kauaagne tuttav), kes pidi detsembris peale ülikooli lõputööd tegema pusad. Ähvardused on saadetud talle, et kui ta ei tegele nendega siis leian kellegi teise või tegelen ise :)
    Peaks ka sind kiitma Ranka

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: Pokkeriprod riided

      ma tahaks särgile seda liikuvat kassilogo, mis mu avataril :D

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #18
        Re: Pokkeriprod riided

        See oleks ülimalt seff, ma võtaks kohe kümmekond sellist särki, saaks sommidele laevas maha parseldada suure raha eest ;D

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #19
          Re: Pokkeriprod riided

          Dressikad tulevad popimad, old schoolikad.

          Comment

          • SamGold
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 302

            #20
            Re: Pokkeriprod riided

            Algselt postitas iffikas
            Tere !
            Kuna eelmine idee laideti maha, siis jätkame sellega, mis siin välja pakuti ehk POKKERIPROD riided.
            Kui keegi peaks ikkagi huvitatud olema särgist või pusast oma "lemmikkäega" siis saatke PS.
            Kui kellelgi on pakkuda vektorit pokkeriprod logost või suure resoga pilti, siis saaks teha mingi umbkaudse hinna.
            Särgid ja pusad on kvaliteetsed ja olenevalt kujundusest tuleb hind vastavalt ca 175.- ja ca 450.-
            Kui paljud oleks huvitatud ja äkki kellelgi on pakkuda välja mõni kena disain ?
            Sul on kuskil vastavas firmas tutvused vms?
            Tikandi hind särgile on 175.- ?
            Räägi lähemalt võimalustest.

            Edit:
            Kas jutt käib ainult kindlast pokkeriprod logost või ükskõik millisest logost

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #21
              Re: Pokkeriprod riided

              Algselt postitas hotcocacola
              ma tahaks särgile seda liikuvat kassilogo, mis mu avataril :D
              sellist võtaks ise ka. LEd-tehnoloogia juba on, ehk varsti saab

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Lemmik käega särgid ?!

                Algselt postitas iffikas
                Trükk, ei jää tõesti alati ilus (olenevalt kujundusest) ja sestap pakungi välja tikandi. Tikand jääb ilus ja soliidne igal riideesemel.
                Äkki on võimalik saada logo vektoris, saan ka teha omapoolse pakkumise ?

                Logo kasutamiseks tuleks luba küsida meilt ja kindlasti mitte läbi avalikke kanaleid, sest läbi avalike kanaleid pidi ma ei vasta :( Üleüldse kõiksugu PokkeriProd.com nimeliste ürituste, särkide vms. organiseerimisel peaks kõige enne pöörduma omanike poole ja saama neilt heakskiidu.

                Comment

                Working...