Pokkeriprod riided

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • iffikas
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 18

    #1

    Pokkeriprod riided

    Tere !

    Kuna eelmine idee laideti maha, siis jätkame sellega, mis siin välja pakuti ehk POKKERIPROD riided.

    Kui keegi peaks ikkagi huvitatud olema särgist või pusast oma "lemmikkäega" siis saatke PS.

    Kui kellelgi on pakkuda vektorit pokkeriprod logost või suure resoga pilti, siis saaks teha mingi umbkaudse hinna.

    Särgid ja pusad on kvaliteetsed ja olenevalt kujundusest tuleb hind vastavalt ca 175.- ja ca 450.-

    Kui paljud oleks huvitatud ja äkki kellelgi on pakkuda välja mõni kena disain ?

    1
    Oleks huvitatud
    0%
    1
    Ei huvita
    0%
    0
    Jätab täitsa külmaks
    0%
    0
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: Lemmik käega särgid ?!

    Võiks parem pokkeriprode logoga särgi orgunnida??

    Comment

    • iffikas
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 18

      #3
      Re: Lemmik käega särgid ?!

      Algselt postitas antnx
      Võiks parem pokkeriprode logoga särgi orgunnida??
      Pole ka üldse paha idee. Kas kellelgi on pakkuda vektoris logo või siis kõrge kvaliteediga pilti ?

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #4
        Re: Lemmik käega särgid ?!

        Huvi oleks. Särkide/hoodie kvaliteet ok?

        Comment

        • iffikas
          Räme Fish
          • Oct 2008
          • 18

          #5
          Re: Lemmik käega särgid ?!

          Algselt postitas Lutzky
          Huvi oleks. Särkide/hoodie kvaliteet ok?
          Kvaliteet on väga hea. Pusade puhul võib arvestada hinna ca 450.-

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #6
            Re: Lemmik käega särgid ?!

            Ma oleks pigem pusast huvitatud

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: Lemmik käega särgid ?!

              Tõsistel pokkerimängijatel on olemas selline asi nagu lemmikkäsi.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #8
                Re: Lemmik käega särgid ?!

                Algselt postitas Codecci
                Tõsistel pokkerimängijatel on olemas selline asi nagu lemmikkäsi.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Just minu mõte.

                Comment

                • Tuul
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 989

                  #9
                  Re: Lemmik käega särgid ?!

                  Minu lemmikmalend on ettur

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Lemmik käega särgid ?!

                    Vana hea lause: Särgid tulevad... Kunagi...

                    Tegelt on nii, et särkidega tegeleb üks tore härra, kellega peale selle teema avamist pidasin nõu ja ütles, et mingid kavandid on valmis. Loodame, et need ka kunagi saavad reaalseks. Särgid ei tule kindlasti "tavalised" T-särgid, kus lastu siiditrükis PokkeriProd.com logo peale ning nii konveiris tehtud 60 krooniseid särke 1000 tükki. Kui särgid tulevad, siis mina tahaksin näha sellist särki, millega vajadusel kõlbaks ka klubisse minna.

                    Samuti on räägitud ühe teise härraga (selle foorumi kasutaja ja minu kauaagne tuttav), kes pidi detsembris peale ülikooli lõputööd tegema pusad. Ähvardused on saadetud talle, et kui ta ei tegele nendega siis leian kellegi teise või tegelen ise :)

                    Comment

                    • iffikas
                      Räme Fish
                      • Oct 2008
                      • 18

                      #11
                      Re: Lemmik käega särgid ?!

                      Trükk, ei jää tõesti alati ilus (olenevalt kujundusest) ja sestap pakungi välja tikandi. Tikand jääb ilus ja soliidne igal riideesemel.
                      Äkki on võimalik saada logo vektoris, saan ka teha omapoolse pakkumise ?

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #12
                        Re: Lemmik käega särgid ?!

                        No, only donks wear poker merch.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #13
                          Re: Lemmik käega särgid ?!

                          Donkad kannavad donkide asju, aga need riided oleksid selle foorumi ja saidi riided, ja prod tähendab midagi muud kui donk.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #14
                            Re: Lemmik käega särgid ?!

                            Algselt postitas ranka
                            Vana hea lause: Särgid tulevad... Kunagi...

                            Tegelt on nii, et särkidega tegeleb üks tore härra, kellega peale selle teema avamist pidasin nõu ja ütles, et mingid kavandid on valmis. Loodame, et need ka kunagi saavad reaalseks. Särgid ei tule kindlasti "tavalised" T-särgid, kus lastu siiditrükis PokkeriProd.com logo peale ning nii konveiris tehtud 60 krooniseid särke 1000 tükki. Kui särgid tulevad, siis mina tahaksin näha sellist särki, millega vajadusel kõlbaks ka klubisse minna.

                            Samuti on räägitud ühe teise härraga (selle foorumi kasutaja ja minu kauaagne tuttav), kes pidi detsembris peale ülikooli lõputööd tegema pusad. Ähvardused on saadetud talle, et kui ta ei tegele nendega siis leian kellegi teise või tegelen ise :)
                            tore, et asjad liiguvad.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: Pokkeriprod riided

                              Ma julgeks seda merchi ainult siis kanda kui oleks ainult see logo (chip) pokkeriprod.com kirjadeta. Aga siiski thanks, but no thanks.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...