Kirjutasin ise siia soovitused millest olen juba ise hakanud aru saama. Kas keegi oskaks veel seda loetelu täiendada, kleebin selle endale suurelt seina peale arvuti kohale, et põhireeglid mul alati meeles oleks.
1. ÄRA MINE TILTI!
2. Kui näed, et ei tulda alliniga kaasa, ära pane allin. TEE VALUE BET!
3. Võta aega, jälgi lauas olevaid oddse.
4. Pokkeri tulemusi arvestatakse pikajaliselt.
5. Kui vaja(kui on kätt!), siis fishi vastu shove allin.
6. 3bette mängi kaasa hea käega. Häid käsi tead isegi.
7. Kaasa mängmine oleneb ka positsioonist laual.
8. Micro laudades pole mõtet bluffida ega teisi ülemängida. Liiga kalarikkad lauad.
9. Kui väga TILT lõpeta korra mäng ära, kuni mindset korras.
10. Purjus peaga võid muid mänge mängida näiteks kabet, malet, twisterit, peitust, pimesikku, CS-si, WoW-i, solitare-i, soome pokkerit, lunki-lunkit, uka ukat, politseid ja pätti jne aga mitte HOLDEM POKKERIT RAHA PEALE ONLINE-is. Banimajez?
11. Kui sul ei ole väga suur stack, võrreldes laua suurimatega, siis ära mine nende vastu allin, kui nad sind pushivad, v.a KK ja AA, mõnel juhul ka QQ.
Küsiks veel mõne küsimuse:
1) Kumb võib olla tulusam teie arvates - kas fullring või 6max, on sellel üldse vahet, kas mõlemas on võimalik sama kasum teenida, kummas rohkem mängitakse, kummas teie mängite.
2) Mis limiidist võiks algust teha, kui sa juba tunned, et oled ennast pokkeris piisavalt harinud (foorumeid lugenud, mõne pokkeriraamatu läbi lugenud ja piisavalt käsi mänginud). Mõtlen siin seda, et need mikrolimiidid on ikka tõsiselt unbeatable, sealt ju mingit normaalset kasumit ei saa?!. Millisest limiidist alates hakkasite teie võitma ja tundsite, et see limiit sobib "minu" pokkerikarjääri alguseks. Mis limiidist kaovad need rämedad fishid ära (tegelt olen mina ka "räme fish" foorumis ;D)
3) Kas soovitaksite alguses pigem suurema deposiidi teha või kerjata seal mikrolimiitides nii kaua kui on piisav BR koos, et kolida sealt ära. Samas jääb ka see võimalus, et klõbistad seni turnasi, kuni tuleb kopsakam summa dollareid... kuidas teil see toimus, kas tegite deposiidi, võitsite turna, või tõesti ehitasite oma BR suureks ainult mikrolimiite klõbistades.
4) Kas kohe algusest peale HM ja PT3 kasutama hakata? Hakkasite kohe kasutama, või enne saite võitvaks mängijaks ja siis ostsite?
5) Mis arvate kas ainus mõistlik tegevus on maksimum stackiga lauda minna?, muidu võib tekkida "scare money" vaimuseisund :D (oli vist nii)
Kindlasti tekib veel küsimusi, esitan need siia teemasse. Oleksin väga tänulik kui vastate ja annate soovitusi! Loodan pokkeris ka mõne kopika teenida, tahan vanaemale tõestada, et see on võimalik (sest ta ei usu seda üldse, ütleb ainult "äi mäs juttu sa ajad". Küsiks veel kas teie vanaemad mõistavad näiteks seda, et pokkeris raha teenite?) :)
1. ÄRA MINE TILTI!
2. Kui näed, et ei tulda alliniga kaasa, ära pane allin. TEE VALUE BET!
3. Võta aega, jälgi lauas olevaid oddse.
4. Pokkeri tulemusi arvestatakse pikajaliselt.
5. Kui vaja(kui on kätt!), siis fishi vastu shove allin.
6. 3bette mängi kaasa hea käega. Häid käsi tead isegi.
7. Kaasa mängmine oleneb ka positsioonist laual.
8. Micro laudades pole mõtet bluffida ega teisi ülemängida. Liiga kalarikkad lauad.
9. Kui väga TILT lõpeta korra mäng ära, kuni mindset korras.
10. Purjus peaga võid muid mänge mängida näiteks kabet, malet, twisterit, peitust, pimesikku, CS-si, WoW-i, solitare-i, soome pokkerit, lunki-lunkit, uka ukat, politseid ja pätti jne aga mitte HOLDEM POKKERIT RAHA PEALE ONLINE-is. Banimajez?
11. Kui sul ei ole väga suur stack, võrreldes laua suurimatega, siis ära mine nende vastu allin, kui nad sind pushivad, v.a KK ja AA, mõnel juhul ka QQ.
Küsiks veel mõne küsimuse:
1) Kumb võib olla tulusam teie arvates - kas fullring või 6max, on sellel üldse vahet, kas mõlemas on võimalik sama kasum teenida, kummas rohkem mängitakse, kummas teie mängite.
2) Mis limiidist võiks algust teha, kui sa juba tunned, et oled ennast pokkeris piisavalt harinud (foorumeid lugenud, mõne pokkeriraamatu läbi lugenud ja piisavalt käsi mänginud). Mõtlen siin seda, et need mikrolimiidid on ikka tõsiselt unbeatable, sealt ju mingit normaalset kasumit ei saa?!. Millisest limiidist alates hakkasite teie võitma ja tundsite, et see limiit sobib "minu" pokkerikarjääri alguseks. Mis limiidist kaovad need rämedad fishid ära (tegelt olen mina ka "räme fish" foorumis ;D)
3) Kas soovitaksite alguses pigem suurema deposiidi teha või kerjata seal mikrolimiitides nii kaua kui on piisav BR koos, et kolida sealt ära. Samas jääb ka see võimalus, et klõbistad seni turnasi, kuni tuleb kopsakam summa dollareid... kuidas teil see toimus, kas tegite deposiidi, võitsite turna, või tõesti ehitasite oma BR suureks ainult mikrolimiite klõbistades.
4) Kas kohe algusest peale HM ja PT3 kasutama hakata? Hakkasite kohe kasutama, või enne saite võitvaks mängijaks ja siis ostsite?
5) Mis arvate kas ainus mõistlik tegevus on maksimum stackiga lauda minna?, muidu võib tekkida "scare money" vaimuseisund :D (oli vist nii)
Kindlasti tekib veel küsimusi, esitan need siia teemasse. Oleksin väga tänulik kui vastate ja annate soovitusi! Loodan pokkeris ka mõne kopika teenida, tahan vanaemale tõestada, et see on võimalik (sest ta ei usu seda üldse, ütleb ainult "äi mäs juttu sa ajad". Küsiks veel kas teie vanaemad mõistavad näiteks seda, et pokkeris raha teenite?) :)

Comment