Esimesed 10K kätt. any thoughts?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1

    Esimesed 10K kätt. any thoughts?

    NL full ring cash game.

    Enamus on mängitud NL5-s, viimased paar tuhat kätt olen nüüd NL10-s shortstackina teinud, see on hetkel suht break-even. Shortstack teeb otsuseid lihtsamaks ja ei lase vigu liiga suureks minna. Shortstackiga proovimise idee sain sklansky "no limit holdem: theory and practice" raamatust.

    Prefopis mängin enamvähem ranka tabeli järgi, varajasest ja keskmisest positsioonist väikse paariga küll pigem limbin, kui keegi on open-limpinud.
    Axs-ga limbin ka tihedamini kui tabel ütleb. Pocket-KQ ja KJ mängimisest pigem hoidun, vahel vaid hilisest positsioonist, kui minuni folditud.

    Blindide varastamisega ja kaitsmisega väga ei tegele, mängin rohkem kaarti - kui kätt ikka ei ole, ei hakka vehkima.

    Aga tulemused on suht sõnnik nagu allpool olevatest graafikutest näha. Aga kas kusagil on üks suur või mitu väikest viga, seda minu väike aru ei võta.




  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Esimesed 10K kätt. any thoughts?

    [o] calli vähem preflopis ja raise rohkem
    [o] steali rohkem ehk raise hilises positisoonis rohkem, kui sinuni folditud
    [o] cbeti rohkem

    Comment

    • Kajeera
      Jube Noob
      • Feb 2009
      • 130

      #3
      Re: Esimesed 10K kätt. any thoughts?

      Algselt postitas ranka
      [o] calli vähem preflopis ja raise rohkem
      [o] steali rohkem ehk raise hilises positisoonis rohkem, kui sinuni folditud
      [o] cbeti rohkem
      +1
      Ürita algul nii et VP/IP ja PFR oleksid suhteliselt lähestikku, ei limbi ja kui mängid siis raisid, väiksemaid paare limbi kuskilt algusest järgi ja võid isegi väiksemaid raise callida setminemise pärast. See VP/IP võiks isegi nõks väiksem olla ja pfr suurem selle arvelt

      Comment

      • Potik
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 245

        #4
        Re: Esimesed 10K kätt. any thoughts?

        Algselt postitas ranka
        [o] calli vähem
        Eriti SB pealt... Sealt vaja kõvasti tihedamaks võtta.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: Esimesed 10K kätt. any thoughts?

          ranka tabeli järgi ei saa shortstackida. Liiga loose ss kohta. vpip peaks sellisel juhul olema 8 ringis.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #6
            Re: Esimesed 10K kätt. any thoughts?

            Ma ei shortstackiks, parem mängi rahus nl5 edasi, kuna hakkad seda beatima, pole mõtet minna kõrgemasse limiiti nalja tegema. Alati limiit limiidi kaupa, nii omandad parimad oskused, mitte shortstackina

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: Esimesed 10K kätt. any thoughts?

              Tänud kõigile asjalike soovituste eest!

              Ma olen ikka jube rahul, et selline kodumaine foorum on olemas, muidu oleks ammu elutildis ja mõlgutaks loobumismõtteid.
              Aga praegu pean senist miinust lihtsalt koolirahaks, ega võitvaks mängijaks üleöö saagi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Esimesed 10K kätt. any thoughts?

                Algselt postitas nomerlot
                Tänud kõigile asjalike soovituste eest!

                Ma olen ikka jube rahul, et selline kodumaine foorum on olemas, muidu oleks ammu elutildis ja mõlgutaks loobumismõtteid.
                Aga praegu pean senist miinust lihtsalt koolirahaks, ega võitvaks mängijaks üleöö saagi.
                +1

                õige mõtlemine!

                Comment

                Working...