Supertight shortstack bankroll building?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    Supertight shortstack bankroll building?

    Kas tasub praktiseerida. Uhked nimed aga kas on mõtet proovida NL10? Et istuda näiteks 2$ sisse
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #2
    Re: Supertight shortstack bankroll building?

    Ma soovitaks selle asemel istuda 5$-ga NL5. Ei meeldi shortstackerid ja usun, et kaotad value ka sellega. Ja SS-des ei saa sa ka post-flop mängu harjutada, sest limpimiseks ei ole oddse ja raisega poti sisenedes oled põhimõtteliselt pot-commited.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #3
      Re: Supertight shortstack bankroll building?

      Selliseid mehi on igas toas nii palju ja noh mina näiteks vihkan neid ikka päris kohutavalt. >:(

      Mõtekam oleks kindlasti hankida endale korralik bankroll ja noh kui tõesti ei ole võimalik, siis kasvõi poole buyin-iga. Areneb su mäng rohkem kui 2$ PF allinni minnes.

      Kui suur su roll on siis?

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: Supertight shortstack bankroll building?

        13$

        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #5
          Re: Supertight shortstack bankroll building?

          Nja shortstackina on isegi mängitud.. Swingid on hullult suured ja pm. on see mõeldud täiesti algajatele, et ei peaks pead vaevama otsustega turnil/riveril.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Supertight shortstack bankroll building?

            Algselt postitas BuildUp
            Selliseid mehi on igas toas nii palju ja noh mina näiteks vihkan neid ikka päris kohutavalt. >:(
            Nõustun täielikult. Eile lugesin pool päeva, kuidas nende vastu mängida, hiljem praktiseerisin ja saab hakkama küll, kuid variatsioon on muidugi suur. Kui shortstacker callib ükskõik mis käega, siis on ta juba vea teinud ja selliseid tuleb julmalt tõsta.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Supertight shortstack bankroll building?

              Ka mina ei soovita short-stackida, kuna see ei ole enam pokker, kus raha tuleb mängust vaid BOONUSTEST ja enamus mängijad vihkab short-stackereid ja seega paljudes foorumites (eriti suurest - näiteks 2p2) ei pruugi sa abi saada oma probleemidele.

              Teiseks pärast ümberõpe short-stackist full-stacky on väga raske.

              Short-stackida soovitan
              a) Sinu olukorras - close to the busto. Aga ise eelistan siis juba all or nothing ja lähen ka suurte limiiti shortima või siis panen sinna, kus saan lähima max buy-ini ja proovin duubeldada
              b) Kui liigud limiidist üles - nii saad readid vastaste kohta, harjud limiidiga ja petad oma readid ära. Sest short-stackina mängid sa väga tight mängu ja kui sa nüüd ükspäev oled limiidiga harjunud, siis hakkad täis stackiga sisse ostma ja sisuliselt vastastel on sinu kohta VALE info aga sinul nende kohta suht õige info.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #8
                Re: Supertight shortstack bankroll building?

                Algselt postitas alaska
                Nõustun täielikult. Eile lugesin pool päeva, kuidas nende vastu mängida, hiljem praktiseerisin ja saab hakkama küll, kuid variatsioon on muidugi suur. Kui shortstacker callib ükskõik mis käega, siis on ta juba vea teinud ja selliseid tuleb julmalt tõsta.
                Jagad oma linki. Mul on nad üks päris suur mure.

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #9
                  Re: Supertight shortstack bankroll building?

                  Algselt postitas antnx
                  Kas tasub praktiseerida. Uhked nimed aga kas on mõtet proovida NL10? Et istuda näiteks 2$ sisse
                  Loe veidi allpool olevat ingliskeelset kirja.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: Supertight shortstack bankroll building?

                    Algselt postitas BuildUp
                    Jagad oma linki. Mul on nad üks päris suur mure.
                    Jagan heameelega.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Supertight shortstack bankroll building?

                      see on kuld!!!! Tegelt on neid veel, 6maxi foorumites oli ka, kuidas tappa shortiesied aga kahjuks ei viitsi otsida :D

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #12
                        Re: Supertight shortstack bankroll building?

                        ma loen ka kohe selle läbi, mingid peded ikka toweris mujl juba üle 1k 6/6 vennad, ise callin ak ja jj ja isegi tt või 99+ mõbe vastu neidt, sest osad on Aj os ja muu pasaga ka näidanud, kohe loen kas õige

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: Supertight shortstack bankroll building?

                          Niikui mees mingi jamaga allin läheb, siis kohe linnuke külge notes.

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: Supertight shortstack bankroll building?

                            AJ pole pask - all inni jaoks küll aga full stackina on raisemise koht igalt positsioonilt, kui enne pole raise olnud

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: Supertight shortstack bankroll building?

                              Mina blindidelt ja UTG-lt AJo-ga ei raisi, kui vaid limped pot on minuni. Kui kõik fold ja olen SB, ning võimalus stealida, siis küll.

                              Comment

                              Working...