käte arv

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fishh
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 10

    #1

    käte arv

  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #2
    Re: käte arv

    10k

    Comment

    • Autist
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 4

      #3
      Re: käte arv

      Kindlasti mitte alla 10,000 käe, soovitavalt ikka 20-30k kätt, et korralikult saaks mängu uurida.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: käte arv

        mulle piisas küll täna 700 käest, et aru saada, et ma olen julm donk. ;D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: käte arv

          Jah, 10k miinimum.

          Miski 30k oleks solid ja 50k oleks rahuldav.

          Mulle endale meeldib nii, et kuus mängin ca 50k käsi ja siis kuu lõpus uurin eelneva kuu läbi, teen punktid, kus peaks parandama end jasiis järgmine kuu testin ning ühtlasi kuu lõpus vaatan, kas sain vigade parandamisega hakkama ja kas uusi vigu tekkinud.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: käte arv

            See kõik oleneb, mida analüüsida. VPIP-st saab juba 100-200 käega pildi. Erinevate positsioonide VPIP-d 1000-ga jne.

            Samas, kui tahad teada, kuidas su river check/raised 3-bet pottides õnnestuvad, siis läheb tunduvalt rohkem vaja

            10k-ga võib juba näppima hakata küll.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: käte arv

              Algselt postitas fishh
              selge. teen 40K veel ja siis küsin nõu, et mida täpsemalt sealt uurida tasub.
              Hea mõte.

              AGA kui miski ~30k käe juures asjad ikka väga kehvad (break even või halvem), siis võiksid juba statide screen-shotid teha.

              Üks hea asi meeldis mulle PT2 juures, et oli More Detail variant ja siis jube hästi sai elementaarseid leake leida. HEM-is kahjuks seda pole.

              Ja panen ka siia oma HEM'i Main Reports tabi confi, et mis statte ma kuvan:



              Siis sellisel kujul võiks anda edaspidi statistika analüüsimiseks.

              Comment

              Working...