Supervisor for NL5

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #16
    Re: Supervisor for NL5

    njaa muidu 12 tablen... korrastus ka UTG ei m2ngi JT aga mingi MP2- BTN m2ngin kyll limbiga.. button reis muidugi...

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #17
      Re: Supervisor for NL5

      Algselt postitas Sass
      njaa muidu 12 tablen... korrastus ka UTG ei m2ngi JT aga mingi MP2- BTN m2ngin kyll limbiga.. button reis muidugi...
      vhätt äbout teh powwers of cbet?

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #18
        Re: Supervisor for NL5

        Algselt postitas kuco
        vhätt äbout teh powwers of cbet?
        Cbetti panen ainult 1-2 vastase vastu juhul kui ise olen PF välja reisind ja siis ka kui ikka AKQ on board ja endal JJ k2es ei pane Cbetti.. kui limbin siis Cbet ainult siis kui hitin .. ranka tabelist niipalju et ... ma ei suuda m2ngida selliseid k2si nagu ma ei tea 67s ja 8Ts reisiga enne floppi.. ei n2e nagu mingit valuet.. minu käte range siis pmts any pocket any broadway ja CO ja nupult v2he loosimalt aga mingi 78s kyll ei m2ngi kunagi..

        EDIT: tegin just 12 table 1k handi sessi.. +3.8 BI NL5

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: Supervisor for NL5

          mis see broadway on btw? ei mäleta :(

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #20
            Re: Supervisor for NL5

            Algselt postitas Codecci
            mis see broadway on btw? ei mäleta :(
            straight T-A, siin mõtleb vist pilte

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #21
              Re: Supervisor for NL5

              Algselt postitas Sass
              minu käte range siis pmts any pocket any broadway ja CO ja nupult v2he loosimalt aga mingi 78s kyll ei m2ngi kunagi..
              ma pole küll mingi ütleja, aga kui sa nii tight oled, et ühtegi suited connectorit ei mängi, siis su winrate ei saagi nii hirmasti tõusta. kui aint pocketit ja broadwayd mängid.
              siis pmst. kümnest pocketist ainult 1-2 kätt võidad ja broadway foldid ka enamik, sest ei hiti ju.
              võta aga 67s ja 89s ja 8Ts mängu.
              saad vahest mõne rea kah

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #22
                Re: Supervisor for NL5

                Ainult pocketeid ja pildikaarte mängides ei ole võimalik saada vpip 16 peale. Niiet alustame siis ikka algusest....tundub, et mängid liiga palju domineeritud cräppi nagu ässad madala kikkeriga ning muu sodi.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #23
                  Re: Supervisor for NL5

                  Algselt postitas KeRRRt
                  ma pole küll mingi ütleja, aga kui sa nii tight oled, et ühtegi suited connectorit ei mängi, siis su winrate ei saagi nii hirmasti tõusta. kui aint pocketit ja broadwayd mängid.
                  siis pmst. kümnest pocketist ainult 1-2 kätt võidad ja broadway foldid ka enamik, sest ei hiti ju.
                  võta aga 67s ja 89s ja 8Ts mängu.
                  saad vahest mõne rea kah
                  NL5-s siukeste käte mängimine on burning money

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #24
                    Re: Supervisor for NL5

                    ja mingeid ässasi madala kikkeriga ma ei m2ngi
                    broadway on nagu broadway ikka k6iki combinatsioone pmts T-A kaartidega... vähem mängin muidugi JT QT KT käsi

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #25
                      Re: Supervisor for NL5

                      Su kirjeldatud käsi mängi ainult hilistest positsioonidest. Varasest pocketid ning AK peaks olema miinimum millega avada. Vahetevahel pole patt isegi AQ utg-lt foldida. AJ peaks 90% fold olema varasest positsioonist, rääkimata siis veel JT QJ ja isegi KQ.

                      Comment

                      Working...