Tevist.. kuna NL5 winrate suhteliselt madal (2.66) ja NL10 sain tna peksa (-4.5BI) siis otsiks kedagi kes viitsiks mu m2ngu mikogost j2lgida ja natuke õpetussõnu anda.. ma ei te mida ma valesti teen aga winrate madal on... ABI!?
PM!
PM!
🎅 €10 riskivabalt pokkeriks
🎁 Võta pokkerisse 10 eurot pärisraha täiesti riskivabalt. Lisaks saad ka koheselt $1000 boonust.
VÕTA KOHE

Comment