****Oktoobri graafikud/Novembri eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #46
    Re: ****Oktoobri graafikud/Novembri eesmärgid****

    Algselt postitas Rage
    Oktoobri eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada kahjumis üheski keskkonnas <-- FAIL Bodogis üle $300 kahjumit, kuu kokku kahjumis ~$50
    * winrate > 7bb/100 kohta <-- FAIL vt eelmine punkt
    * FTP's NL50 BR kokku saada kuu lõpuks <-- success NL50 shot ka võetyud, siiani saan hakkama
    * FTP's SB pealt tightimaks ja turn cbet alla:-D (vist like 5x juba panen seda eesmärki, aga sittagi ei ole muutunud) <-- FAIL SB pealt olin ikka mingi 14%.. sealt tikun limpereid raisima.. turni cbet oli juba enamvähem 35,7%
    * väikeste pocketitega ei limbi CO ja BTNi ja SB pealt kaasa kui ees ainult üks limper <-- enamvähem vist, ei viitsi HEMis filtrit ehitada, aga ise jälgisin küll, et panin ikka beti..
    * kuu on success, kui kasum $750+ <-- FAIL vt esimene punkt
    mis seal ikka suurt juttu.. kuu lõpus lõi doomswitch sisse.. Leits sai MSNist blocki.. viimased päevad enam ei mänginud kuna sünnipäev jms.. jõin viimased päevad.. ehk kuu jäigi kokkuvõttes kahjumisse:-( tegin nädalase pausi ka mängimisest.. pea tühjaks kenasti... nüüd siis uue hooga.. tahaks ikka kasumisse ka jääda...

    graafik:


    Novembri eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada kahjumis üheski keskkonnas
    * winrate > 7bb/100 kohta
    * Bodogis hakata punktide eest tegema MTT'sid või 180man SNGsid

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #47
      Re: ****Oktoobri graafikud/Novembri eesmärgid****

      Sain mingi 4k$ rakebacki, mäng jäi ka mingi 700 taalaga plussi ja obv jooksin 1,3k$ alla EV.

      Comment

      Working...