Re: ****Oktoobri graafikud/Novembri eesmärgid****
mis seal ikka suurt juttu.. kuu lõpus lõi doomswitch sisse.. Leits sai MSNist blocki.. viimased päevad enam ei mänginud kuna sünnipäev jms.. jõin viimased päevad.. ehk kuu jäigi kokkuvõttes kahjumisse:-( tegin nädalase pausi ka mängimisest.. pea tühjaks kenasti... nüüd siis uue hooga.. tahaks ikka kasumisse ka jääda...
graafik:

Novembri eesmärgid:
* ei tohi lõpetada kahjumis üheski keskkonnas
* winrate > 7bb/100 kohta
* Bodogis hakata punktide eest tegema MTT'sid või 180man SNGsid
Algselt postitas Rage
graafik:

Novembri eesmärgid:
* ei tohi lõpetada kahjumis üheski keskkonnas
* winrate > 7bb/100 kohta
* Bodogis hakata punktide eest tegema MTT'sid või 180man SNGsid
Comment