Pokkerilabor

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    Pokkerilabor

    Kas keegi ei oleks huvitatud nn pokkerilabori loomiseks?
    Nimelt oleks selline place,kus pokkeriga seonduv kõik asetseks -ruumid,arvutipark,elamine ja kõik sellega seonduv
    Samas pokkerit mängides olen aru saanud,et ei oma mingit tähtsust kus sa asetsed-peaasi,et mugavad tingimused mängimiseks oleks.Samas saaks nn know-how kõik kokku ja tekiks sünergia.St nn pokkeriküla tekkeks on juba aasta mõlgutud mõtteid.
    Nt kinnisvara pakkumine loodussõbralikus Varbla külas http://www.city24.ee/kinnisvara/maja/536346
    seal on ca 1000+ruutmeetrit pinda ,mida saaks kasulikult kasutada.
    Mida arvate?
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #2
    Re: Pokkerilabor

    Kaks võimalust, kas see maja on elamiskõlbmatu või on vähemalt üks null hinna lõpust puudu :)

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #3
      Re: Pokkerilabor

      Algselt postitas zyxxx
      Kaks võimalust, kas see maja on elamiskõlbmatu või on vähemalt üks null hinna lõpust puudu :)
      Asukohta ka vaatasid? Maamajad ei maksa sul niipalju nagu linnas.

      Comment

      • taavi19
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 321

        #4
        Re: Pokkerilabor

        Vägev värk oleks küll. Hind peaks küll õige olema sellel

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: Pokkerilabor

          Need kolhoosi majad ongi sellise hinnaga tõesti.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: Pokkerilabor

            sihukeses laboris elades ei peaks maks vastu

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Pokkerilabor

              Algselt postitas antnx
              sihukeses laboris elades ei peaks maks vastu
              LOL.

              Minule endale küll maaelu ei meeldi. See jutt on sul tõsi, et pokkerimängijal pole asukoht tähtis aga keset metsasid, kuskil maaurkas elada ei oleks eriti lõbus. Eriti veel, kui teatakse, et millega mehed tegelevad (suured papid liikvel, palju head kraami korterites jne), siis sellised maaurkad meelitavad igasugu asotsiaale, pettureid ja vargaid kohale, kes tahaksid oma osa saada.

              Pigem lähme loome Eesti pokkerilabori (või pokkeriküla), kuskile soojale maale. Nagu näiteks Tai'sse, kus saad villa ime odavalt koos valvurite ja muu vidinatega pluss igapäev on räige pidu.

              Eestimaal sellist üritust või asja võiks teha ainult suurlinnas nagu Tallinn (Eesti mõistes suurlinn). Kui ikka punt pokkerimehi koos on, siis võiks ööpäeva ringne grind-party-gang-bäng käia. Maametsades need partyd ja muud pasad kaovad ära ja pigem on tegu miski nerdidest asotsiaalide üritusega :)

              Comment

              • zyxxx
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 453

                #8
                Re: Pokkerilabor

                Algselt postitas ranka

                Pigem lähme loome Eesti pokkerilabori (või pokkeriküla), kuskile soojale maale. Nagu näiteks Tai'sse, kus saad villa ime odavalt koos valvurite ja muu vidinatega pluss igapäev on räige pidu.
                Vot sellest ma aru ei saagi, mida teevad sellised mehed nagu ranka ja teised veel külmal Eestimaal. Kui minu sissetulek asukohast ei sõltuks, siis oleksin juba ammu Tai liivarandadel varbaid leotamas. Vähemalt septembrist-aprillini elaksin seal...

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Pokkerilabor

                  Algselt postitas zyxxx
                  Vot sellest ma aru ei saagi, mida teevad sellised mehed nagu ranka ja teised veel külmal Eestimaal. Kui minu sissetulek asukohast ei sõltuks, siis oleksin juba ammu Tai liivarandadel varbaid leotamas. Vähemalt septembrist-aprillini elaksin seal...
                  Sest ma otsustan investeerida tulevikku oleviku asemel.

                  Comment

                  • RaitS
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 35

                    #10
                    Re: Pokkerilabor

                    vot, Rankal on samas õige jutt,
                    et siis sellised maaurkad meelitavad igasugu asotsiaale, pettureid ja vargaid kohale, kes tahaksid oma osa saada.

                    ja kui minna siis kitte Taisse vaid Austraaliasse, kuhu viisat saab suht kergelt.
                    Ma oleks käpp ....

                    KÕIK Austraaliasse!

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #11
                      Re: Pokkerilabor

                      Nu krt ma ei tea kas seal Tai-s üldse pokkerimängust midagi välja tuleks,kui kogu aeg mingi läbu oleks
                      Samas Tai on kuidagi liiga sürr maa,kus võid isegi endale osta abikaasaks mingi meesnaise
                      Aga jah palju maksab seal villa,koos korraliku internetiühendusega?

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #12
                        Re: Pokkerilabor

                        Algselt postitas privador
                        Nu krt ma ei tea kas seal Tai-s üldse pokkerimängust midagi välja tuleks,kui kogu aeg mingi läbu oleks
                        Samas Tai on kuidagi liiga sürr maa,kus võid isegi endale osta abikaasaks mingi meesnaise
                        Aga jah palju maksab seal villa,koos korraliku internetiühendusega?
                        Nu ma seal paar korda ringi rännanud ja sürri on Tallinnas ühe õhtu jooksul ikka palju rohkem näha kui seal nädala aja jooksul :D
                        Muidugi kui sind meesnaised hirmutavad, siis neid leidub seal küll suht iga nurga peal, aga minu arust on igal inimesel õigus teha oma kehaga seda mida ise heaks arvab ;D
                        Kinnisvara maksab kordades vähem kui Eestis (normaalne villa 1meegu eest) , Coca-cola pudel 3kr, inimesed on lahked ja naeratavad :) Minu jaoks suht paradiis kus elada.


                        Algselt postitas ranka
                        Sest ma otsustan investeerida tulevikku oleviku asemel.
                        Nu kusagil mujal elamine (näiteks Tais) võib kujuneda tegelikult isegi odavamaks nii, et mingeid erilisi investeeringuid see ei peagi ju sisaldama.
                        Lugesin ühe Rootsi pokkeriässa blogist ,et kolis ka Bangkokki ja on eluga seal väga rahul.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #13
                          Re: Pokkerilabor

                          LINK REMOVED BY OWNERS REQUEST

                          Praegusel ajal ära ei ütleks sellisesse kohta minekust.

                          Selline korter siis 980k krooni eest - LINK REMOVED BY OWNERS REQUEST

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Pokkerilabor

                            Ma ei viitsi 2p2 sorida aga tänapäeval on väga levinud, et Online pokkerimängijad elavad Tai-is. Põhjustel, et tegu on meie jaoks paradiisiga (nagu Zyxxx juba ütles) ning kõik on ilgelt odav ning inimesed pidavat hoopis teistsugused olema, kui siin.

                            Ja sinna ei peakski ostma miskit korterit/villat/maja. Võib alguses väga vabalt üürida ja lihtsalt aastakse chillida/grilida.

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: Pokkerilabor

                              Nujah selleks peab ikka olema mingi Nl500 võitev mängija vist?

                              Comment

                              Working...