Kas keegi ei oleks huvitatud nn pokkerilabori loomiseks?
Nimelt oleks selline place,kus pokkeriga seonduv kõik asetseks -ruumid,arvutipark,elamine ja kõik sellega seonduv
Samas pokkerit mängides olen aru saanud,et ei oma mingit tähtsust kus sa asetsed-peaasi,et mugavad tingimused mängimiseks oleks.Samas saaks nn know-how kõik kokku ja tekiks sünergia.St nn pokkeriküla tekkeks on juba aasta mõlgutud mõtteid.
Nt kinnisvara pakkumine loodussõbralikus Varbla külas http://www.city24.ee/kinnisvara/maja/536346
seal on ca 1000+ruutmeetrit pinda ,mida saaks kasulikult kasutada.
Mida arvate?
Nimelt oleks selline place,kus pokkeriga seonduv kõik asetseks -ruumid,arvutipark,elamine ja kõik sellega seonduv
Samas pokkerit mängides olen aru saanud,et ei oma mingit tähtsust kus sa asetsed-peaasi,et mugavad tingimused mängimiseks oleks.Samas saaks nn know-how kõik kokku ja tekiks sünergia.St nn pokkeriküla tekkeks on juba aasta mõlgutud mõtteid.
Nt kinnisvara pakkumine loodussõbralikus Varbla külas http://www.city24.ee/kinnisvara/maja/536346
seal on ca 1000+ruutmeetrit pinda ,mida saaks kasulikult kasutada.
Mida arvate?
Comment