Abi vaja STT'dega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lollir
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 34

    #1

    Abi vaja STT'dega

    Olen hiljuti liikunud 5.5$ buy iniga STT'de peale. Alguses olid suured swongid, üks sess plussi 50$, teine kohe otsa sama palju miinust. Pärast umb 150 turnat sel limiidil olen saanud swongid väiksemaks, kuid tean et suudan paremini. Probleeme mängus tekitavad küllaltki passiivsed vastased. Kuna ma ise olen üsna agro, siis kaotan tihti liiga palju nööpe TPTK olukordades, kus vastane ostab rida või masti või on üldse hittinud seti. Kuidas mängida passiivsete vastaste vastu kellele meeldib palju limpida, callida ja floatida STT'des.
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #2
    Re: Abi vaja STT'dega

    Algselt postitas lollir
    Kuidas mängida passiivsete vastaste vastu kellele meeldib palju limpida, callida ja floatida STT'des.
    +1
    Olen mõnda aega juba samale küsimusele mõelnud.

    Comment

    • R1naldo
      Jube Noob
      • Apr 2009
      • 143

      #3
      Re: Abi vaja STT'dega

      ära bluffi neid

      Comment

      • lollir
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 34

        #4
        Re: Abi vaja STT'dega

        Sellest olen aru saanud, aga TPTK'ga olukorrad on olnud erinevad kord on õhk vastas ja kord on setik või siis jälle overpair. Olen turnis korduvalt ägisedes all ine callinud, kuna enamus mu stacki on selleks ajaks juba sees. Kord oli vastas, open ender, siis jälle 42s e. nothing siis olen jälle seti või overpairi vastu sattunud. Toon paar näidet ka. Bb on 100, mul stack u 1500, üks shortimaid. Leian BB'l JJ, ees paar limperit, raisen, selle peale läheb CO all ini maha callides avastasin et tal oli AA.

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #5
          Re: Abi vaja STT'dega

          Algselt postitas lollir
          Sellest olen aru saanud, aga TPTK'ga olukorrad on olnud erinevad kord on õhk vastas ja kord on setik või siis jälle overpair. Olen turnis korduvalt ägisedes all ine callinud, kuna enamus mu stacki on selleks ajaks juba sees. Kord oli vastas, open ender, siis jälle 42s e. nothing siis olen jälle seti või overpairi vastu sattunud. Toon paar näidet ka. Bb on 100, mul stack u 1500, üks shortimaid. Leian BB'l JJ, ees paar limperit, raisen, selle peale läheb CO all ini maha callides avastasin et tal oli AA.
          selle AA kohta ei ole midagi öelda. vahel näe mõni donk otsustab limpida sellega sisse ja seekord ka tasus ära... aga üldiselt on mulle ka natuke see masti ja rea ostmise peal vastaste mängimine raske.

          olukord kus flopil on mastitõmme ning multiway pot. kui annad oddse vastasele ühe tänava, ja masti kokku ei tule (või rida näiteks) turniks, siis lõpeta meelitamine. võta parem see mis on kui, et lased riverini callida. ja kui ta vastu oddse callib siis peaksid sul alarmkellad tööle hakkama ning pot-control tuleb mängu. eks see ole kõik käe peale panemise küsimus. et kas hammustad lahti, et ta ostab midagi või ei. üldiselt poti ja beti suhe mis sa talla annad ja temapoolne callimis otsus\stack peaks ära ütlema kas vastas on midagi tugevat või ei. vähemasti mingit sellist liinipidi püüan ma asju ajada. muidugi üllatuseks ootab ees ka vahel mõni tohman kes õhuga callis :D
          või siis neid kes mõlemad tänavad pot-size bette masti ostuga callivad.

          a võibolla ma ajan ka segast, ma pole pro, lihtsalt avaldan arvamust

          Comment

          • lollir
            Julm Donk
            • Mar 2009
            • 34

            #6
            Re: Abi vaja STT'dega

            Ma ei anna kunagi neile oddse, et paska kokku joonistada. Pidevalt betin korralikult vähemalt 2/3 poti, kui endal on käsi. Callivad gutshottide, open enderitega, flush drawdega ja noh hitivad ka. Ei oskagi kuidagi seda TPTK'd pelada enam :(

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #7
              Re: Abi vaja STT'dega

              2/3 potid annavad väga paljudale drawdele õigeid oddse.

              Comment

              • Raido428
                Jube Noob
                • Jun 2009
                • 156

                #8
                Re: Abi vaja STT'dega

                Algselt postitas Cash87
                2/3 potid annavad väga paljudale drawdele õigeid oddse.
                Näiteks?

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #9
                  Re: Abi vaja STT'dega

                  Kõik OESD ja FD näiteks

                  Comment

                  • lollir
                    Julm Donk
                    • Mar 2009
                    • 34

                    #10
                    Re: Abi vaja STT'dega

                    Algselt postitas Cash87
                    Kõik OESD ja FD näiteks
                    ???

                    Comment

                    • Raido428
                      Jube Noob
                      • Jun 2009
                      • 156

                      #11
                      Re: Abi vaja STT'dega

                      Algselt postitas Cash87
                      Kõik OESD ja FD näiteks
                      Ma pole küll kõige teravam pliiats karbis aga kui callida 2/3 potist beti peaks vastasl olema vähemalt 12 outi. See tähendab min. OESD+2 ülekaarti ja kui sul on TPTK siis on võimalik, et 1 ülekaart talle out ei ole.
                      IMHO: oleks õige callida ainult OESD+FD-ga.

                      Kui eksin siis parandage. :)

                      Edit: kisub offtopicuks

                      Comment

                      • lollir
                        Julm Donk
                        • Mar 2009
                        • 34

                        #12
                        Re: Abi vaja STT'dega

                        See selleks, aga põhiline küsimus oli ikkagi see, et kuda mängida passiivsete calling stationite vastu, kes floativad nii õhuga, nutsiga, kui ka drawdega? Käte peale suhteliselt võimatu panna, olen kohanud sellel limiidil kõige ja need regularid kellega mänginud näitavad solid mängu ja ei joonista nii palju.

                        Comment

                        Working...