*** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #46
    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Algselt postitas ranka
    Sest ei ole swinge! Mõnus sirge tõus :)
    No tegemist on NL2ga. ;D Seal peaks ikka puhta loll olema kui oleksid mingid tohutud swingid.

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #47
      Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

      Trio graafik siis, ja trackisin aint 6 viimast päeva. :-\

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #48
        Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

        Kahjuks graafikuid postitada pole selle kuu kohta, HEM'i installisin 3-4 päeva enne kuu lõppu.

        Novembri eesmärke on mitmeid, raskendavad faktid teostamiseks on see, et usinalt tuleb ka Ülikoolis käia ja mitmed tööd on tulemas. Märgiks siiski mõningad välja:

        *Mängida 20K+ kätt, peaks olema reaalne ettevõtmine.
        *Kinnistada ja parandada preflop mängu ning õppida usinalt postflop mängu.
        *Osta HEM'i täisversioon, sellejaoks siis ka väljamakse 55$.
        *Kasvatada stabiilselt BR, et kuu lõpus või detsembris liikuda NL20.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

          Ja ESTPatrick paluks graafiku postitada, kuna ta pidi ise nii julmas seisundis olema, et ei suudaks seda teha :)

          Tal $1-2k graafikult puudu, kuna on teise arvuti taga.

          [img width=800 height=441]http://arion.pri.ee/pildid/daily/estpatrick.jpg[/img]

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #50
            Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

            Kas ta handid 16k-18k mängis samas seisundis?

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #51
              Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

              See on juba minu graafiku moodi :D

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #52
                Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

                Algselt postitas lenC
                Kas ta handid 16k-18k mängis samas seisundis?

                mai mängi kunagi täispeaga ega pohmas peaga, olen oma õppetunnid juba ammu saanud, see oli standard downswing keskmiselt veits loosima mängija jaoks, AK vs AA ja KK vs AA 5-6 korda ja pool swingi juba tehtud ja mõned moovid ja coolerid ja ongi 3k$ läinud.

                minu stiiliga tutvumiseks on hea võimalus külastada tsopi foorumit:


                Luckbox kehtima

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #53
                  Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

                  [img width=800 height=501]http://www.hot.ee/privador//oktoober.JPG[/img]
                  Seeeest november on kohutavalt alanud

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

                    Omaha ongi suurte variatsioonidega mäng ja teiseks, kui minul kuu algab kohutavalt, siis tuleb kokkuvõtteks hea kuu ja kui kuu algab hästi, siis tuleb halb kuu. Loodan, et sama süsteem töötab ka sinu puhul :P

                    Muideks, mis omaha limiite mängid? Ja PLO 6max ikka?

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #55
                      Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

                      Oktoobri eesmärgiks (nagu ranka blogis kirja sai) oli teenida ülejäänud 1/3 detsembri reisi eelarvest (2/3 tuli septembris). Olin selle eesmärgi juba täitnud kuni tuli 30. oktoober. Päev algas -2 buy-in, teine sess -8 buy in ja kolmas sess -3 buy-in, kokku -13 buy in@nl100 ja oli kuu miinuses. Suutsin veel hiljem nati asja parandada ja 2 buy ini tagasi teha.

                      Kuu kokkuvõte:
                      @nl50 - 736 kätt
                      @nl100 - 36034 kätt

                      -296,37$
                      +600$ boonustest
                      +280$ turniirilt

                      Kokku: +583,63$

                      Seega kuu on läbikukkunud. Novembriks jääb eesmärk samaks. Lisaks pean parandama oma downswingi tilt managementi. Ja üleüldse on plaan teenida $3k+

                      Graafikut ei lisa, sest selle lõpp on niivõrd masendav, et ma ei taha seda enam kunagi näha ;D

                      Comment

                      Working...