Playlist

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #16
    Re: Playlist

    Algselt postitas Tigrano
    Ma ei teadnud, et selline kuldne post on tehtud, kus saab tümmi mehed, tümmi uni tuleb ;D Power momendil jääb lahjaks

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #17
      Re: Playlist

      Haudvaikus +EV

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #18
        Re: Playlist

        Winampis 10k MP3 (ja mitte ühtegi originaali:P). 75% tuim räpp. Ülejäänud miski popp.

        L.
        Praegu on replay peal Madonna - Miles Away. Softiks olen läinud.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #19
          Re: Playlist

          Peaaegu igasugune taustamüra ajab mind ükskord ikkagi tilti. Oma parimat mängu teen ma vaikuses.

          Comment

          Working...