Playlist

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #1

    Playlist

    Millist muusikat teile meeldib kuulata pokkerit mängides?
    Olen kuulnud, et rahulik muusika oleks kõige õigem kuid maitse üle ei vaielda :)
    Nimetagem siis lugusid, mis luckboxi tööle panevad ja muidu mõnusad on kuulata mängimise ajal.
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: Playlist

    Heh, mul mängib winampist kas hiphopi või siis juba raskemat drum & bassi. Ja aeg ajalt mitte just ka kõige vaiksemalt . ;D

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: Playlist

      nojah tegelikult oleneb palju ka tujust, tuju hea siis on ikka parem kiiret musa kuulata ja kaasa laulda :D

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #4
        Re: Playlist

        Algselt postitas mcbethk
        Millist muusikat teile meeldib kuulata pokkerit mängides?
        Olen kuulnud, et rahulik muusika oleks kõige õigem kuid maitse üle ei vaielda :)
        Nimetagem siis lugusid, mis luckboxi tööle panevad ja muidu mõnusad on kuulata mängimise ajal.
        2 kuud juba panen ühe neist laulust repeadi peale kui arvuti taha istun... ja kui 10h hiljem tõusen vajutan pause nuppu. Pokkeri mängimise ajal on hea kui mingi muu helin peale hiireklõbina ka tuleb, aga laulule ise ma tähelepanu ei pööra.

        50 Cent - Bulletproof Soundtrack - Pimpin Part 2
        50 Cent - Liar Liar (Dirty/DJ/Drops)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Playlist

          playlistis on lugusid seinast seina - räppist kuni räige rockini.

          Kui kopp ees siis kuulan raadiot kõrvale ja teinekord, kui keskendumisega probleemid, siis on täielik haudvaikus.

          Comment

          • broadcast
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 143

            #6
            Re: Playlist

            Teate mis ma soovitan: http://www.screamer-radio.com
            "Miljon" raadiot üle maailma, sorteering zhanri, riigi, keele, regiooni jne jne. Ja mis peamine, võtab vähe ressurssi. Pluss saab panna ka Eesti keelseks.
            Enamus Eesti raadiod olemas ka, 30-40tk.
            Soovitan.

            Comment

            • Yokker
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 207

              #7
              Re: Playlist

              DnB..mingi set tööle ja gamblema...vahel ka kerge hip hop aga tavaliselt dnb

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #8
                Re: Playlist

                viimasel ajal streetsi uus plaat + mingid spets lood, mis kas annavad energiat või rahustavad maha vajadusel.

                Comment

                • Klamber®
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2008
                  • 335

                  #9
                  Re: Playlist

                  Webradio / Online Radio - 24h live Musik - Techno, Hands Up, House, Hardstyle, Trance, Dance, Hardcore, Rawstyle, Happy Hardcore uvm.

                  Premier Electronic Dance Music Radio streaming curated mixes by Top Global Artists.


                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Playlist

                    Tavaliselt Nasi, 2paci ja Wu Tangi diskograafia lahti, viimasel ajal striimin sky plussi :-X

                    Esimesed 9 kuud, kui mängisin, siis sellise asjaga ennast ei seganud, nüüd saan aint energiat juurde :)

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #11
                      Re: Playlist

                      www.onefm.ro viimasel ajal.

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #12
                        Re: Playlist

                        Algselt postitas lenC
                        Tavaliselt Nasi, 2paci ja Wu Tangi diskograafia lahti, viimasel ajal striimin sky plussi :-X

                        Esimesed 9 kuud, kui mängisin, siis sellise asjaga ennast ei seganud, nüüd saan aint energiat juurde :)
                        sa ka vana kooli hip hop austaja?

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Playlist

                          Ma ei teadnud, et selline kuldne post on tehtud, kus saab tümmi mehed, tümmi uni tuleb ;D Power momendil jääb lahjaks

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #14
                            Re: Playlist

                            www.shoutcast.com

                            Muusikat igale maitsele

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #15
                              Re: Playlist

                              muidu ei kuula midagi, sest pea alati turniiri kõrvalt vaatan TVd.
                              aga kui juba olen deep või FT, siis kuulan kõrvaklappidest neid lugusid,
                              mida pokkerilaualt tuleb. igakord on erinev lugu.

                              Comment

                              Working...