Kuidas mängida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #1

    Kuidas mängida?

    Tekkis huvi, et kuidas oleks õige või siis kuidas mängite teie PP kui ees on minraise?

    Eriti huvitavad 55-99 alates MP?

    Räägime micro tasandil.

    Ette tänades. :)
  • mark112
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 108

    #2
    Re: Kuidas mängida?

    sellised donkraised on suht ohtlikud minu meelest,

    ise lihtsalt callisin kaasa. On olukordi kus neid on sarnane range aga vahel on ka kõrgem PP, eitea mina ole pigem ettevaatlik

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Kuidas mängida?

      it depends

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: Kuidas mängida?

        oleneb jah, palju stäkid on, mis statsid on, mis positsioonil oled jms.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: Kuidas mängida?

          Ok ütleme hull donkament NL2 UTG minraise 100bb villain mina asun MP2 100bb mul käes 88? enne meid kõik fold.

          2) NL5 MP1 minraise 70bb villain mina CO 100b käes 55? vahepeal kõik fold.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: Kuidas mängida?

            Calliks mõlemal juhul.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #7
              Re: Kuidas mängida?

              kui setminemise (minu setminemise standard on 16*) oddsid on , siis callin 100%.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #8
                Re: Kuidas mängida?

                Aga kas callides ja seti hittimisel ei ole mitte pot liiga väike manööverdamiseks?

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #9
                  Re: Kuidas mängida?

                  sääasel tasemel armuvad nad igasugustesse lehtedesse ära ja ehitavad ise poti suureks või maksavad kaasa... seda kuni nl50 (pean silmas just neid totraid minreisereid)

                  Comment

                  Working...