Teie Lemmik Käsi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    Teie Lemmik Käsi

    Alustan:
    K K

    Või ükskõik mis muust mastist

    Sest ma saan seda NII HARVA!
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2
    Re: Teie Lemmik Käsi

    K T

    Olen sellega mitu suurt potti maha võtnud ja muidu läheb sellega ka hästi.

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #3
      Re: Teie Lemmik Käsi

      Axs ;D

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #4
        Re: Teie Lemmik Käsi

        lol

        A A

        Comment

        • Klamber®
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2008
          • 335

          #5
          Re: Teie Lemmik Käsi

          Algselt postitas Keiss
          lol

          A A

          njaa, võib probleeme tekitada
          mulle on siiani meeldinud kõige rohkem QQ

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Teie Lemmik Käsi

            J T või T 9

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #7
              Re: Teie Lemmik Käsi

              2 2
              9 8

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Teie Lemmik Käsi

                Algselt postitas Davy
                2 2
                9 8
                hahhaa. Tohib küsida, miks just 22 või panid selle pulli pärast?

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #9
                  Re: Teie Lemmik Käsi

                  Algselt postitas ranka
                  hahhaa. Tohib küsida, miks just 22 või panid selle pulli pärast?
                  22 on nii varjatud set, et i just love it

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Teie Lemmik Käsi

                    Algselt postitas Davy
                    22 on nii varjatud set, et i just love it
                    aga 44, 55, 66, 77 ei ole varjatud?

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #11
                      Re: Teie Lemmik Käsi

                      panen need ka kõik lemmikutesse ? 22 on kõige ludrim ja seetõttu meeldib 22-ga potte võita. Kui mikrodes raised, siis keegi ei eelda, et sa raisesid 22-ga.

                      Ja mulle meeldivad kõik käed, millega võidan :) Ei hakka seda lemmikute käte nimekirja pikaks ajama, sest tegelikult lemmikut ei ole... välja arvatud muidugi 22 millega ma alati preflop all in paiskun....deuces raisk.... teevad AK-le ära.

                      Comment

                      • Yokker
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 207

                        #12
                        Re: Teie Lemmik Käsi

                        Live:2 7 ..
                        Online:J 9 , 7 9 ...ning kõik taolised käed tegelt
                        Vihkan JJ ja AK-d...sest nendega kõige rohkem kautand ja turniiridelt välja langend..eriti JJ

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Teie Lemmik Käsi

                          ma vihkan kõige rohkem TT, JJ ja AT.

                          Comment

                          • Klamber®
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2008
                            • 335

                            #14
                            Re: Teie Lemmik Käsi

                            Algselt postitas ranka
                            ma vihkan kõige rohkem TT, JJ ja AT.
                            AT on õdukas jah

                            Comment

                            • AshrakWhite
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 666

                              #15
                              Re: Teie Lemmik Käsi

                              kaotab suht palju raha TT JJ ja ATga :(


                              aga lemmik käsi on

                              6 9

                              naistele meeldib :P

                              Comment

                              Working...