[ ] Games are dead

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #946
    Re: [ ] Games are dead

    Thread saver jah lol

    Comment

    • MTTSNG
      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
      • Sep 2011
      • 621

      #947
      Re: [ ] Games are dead

      Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
      lol,nagu mida hekki,sellist asja pole küll ennem näind EPIC
      Ei ole varem näinud et riveril callitakse micros täpselt "mittemillegiga" ära, kui ei saadud flushi, rida vms kokku ?
      standart imo
      Ei taha öelda et see käsi siia ei sobi, aga et sellist asja pole näinud küll öelda ei saa, ma vähemalt mitte.

      Comment

      • romario
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 230

        #948
        Re: [ ] Games are dead

        Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
        Ei ole varem näinud et riveril callitakse micros täpselt "mittemillegiga" ära, kui ei saadud flushi, rida vms kokku ?
        standart imo
        Ei taha öelda et see käsi siia ei sobi, aga et sellist asja pole näinud küll öelda ei saa, ma vähemalt mitte.
        Holdemis jep standard, aga omahas on ikka päris raske mitte millegagi callata, enamus käed hitid mingi paari ikka. Sesmõttes see ei olnud tal misclick kah, timebank callis, eks luges boardi valesti.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #949
          Re: [ ] Games are dead

          Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
          Ei ole varem näinud et riveril callitakse micros täpselt "mittemillegiga" ära, kui ei saadud flushi, rida vms kokku ?
          standart imo
          Ei taha öelda et see käsi siia ei sobi, aga et sellist asja pole näinud küll öelda ei saa, ma vähemalt mitte.
          omg
          Too siis oma viimasest sessist(või sellest aastast) need STANDART(mis küll peaks üks vene viin olema minu teada) käed, kus callitakse auruga riveri bet. Rahval oleks lõbu laialt. Võid ka need panna, kus sina ise tegid need standard riveri callid.
          Last edited by emmimees; 14.02.12, 09:32.

          Comment

          • PlanetRJ
            Jube Noob
            • Oct 2011
            • 173

            #950
            Re: [ ] Games are dead

            ma ei saa öelda,et ma mingi omaha spets oleks,aga mängind olen küll kõvasti ja ma tõesti pole kunagi näind ennem et keegi calliks omahas q highga,sry kui see standard on

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #951
              Re: [ ] Games are dead

              Ei ole see standard kuskilt otsast.
              Pole 4a jooksul A high calligi näinud lol. See väga optimistlik call seal ikka.

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #952
                Re: [ ] Games are dead

                When your a believer....

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #953
                  Re: [ ] Games are dead

                  võõõi lihtsalt misread.
                  isildur callis imo monster potis just 4nda paari, no kickeriga ja õigesti kui ma ei eksi.

                  Comment

                  • MTTSNG
                    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                    • Sep 2011
                    • 621

                    #954
                    Re: [ ] Games are dead

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Ei ole see standard kuskilt otsast.
                    Pole 4a jooksul A high calligi näinud lol. See väga optimistlik call seal ikka.
                    Pole näinud Omahas või holdemis?

                    Comment

                    • MTTSNG
                      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                      • Sep 2011
                      • 621

                      #955
                      Re: [ ] Games are dead

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      omg
                      Too siis oma viimasest sessist(või sellest aastast) need STANDART(mis küll peaks üks vene viin olema minu teada) käed, kus callitakse auruga riveri bet. Rahval oleks lõbu laialt. Võid ka need panna, kus sina ise tegid need standard riveri callid.

                      Ma ei viitsi oma HH-s surfata, sest raske on leida filtrit mis paneks peale, calling river A high. Aga selliseid asju tuleb ikka päris palju ette. Ma ei räägi omahast, seda ma ei mängi ja ei tea mis seal toimub. Aga kes pole näinud 4 aastat holdemis riverl A high calli. Ma ei tea, ma ei oska midagi öelda. Aga jätan meelde su soovi ja niipea kui mingi selline käsi juhtub tulema, salvestan selle ära ja peale sessi upin foorumi ja siis oled mulle ühe STANDARTi sees.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #956
                        Re: [ ] Games are dead

                        omaha nurka panin kunagi.

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Poker Stars, $50/$100 Pot Limit Omaha Cash, 2 Players


                        Isildur1 (BB): $128,916.50 (1,289.2 bb)
                        Berndsen12 (SB): $79,745.70 (797.5 bb)

                        Preflop:
                        Berndsen12 raises to $300, Isildur1 raises to $900, Berndsen12 calls $600

                        Flop: ($1,800) 4 Q 3 (2 players)
                        Isildur1 bets $1,300, Berndsen12 calls $1,300

                        Turn: ($4,400) 6 (2 players)
                        Isildur1 bets $3,600, Berndsen12 raises to $12,800, Isildur1 calls $9,200

                        River: ($30,000) J (2 players)
                        Isildur1 checks, Berndsen12 bets $22,499.60, Isildur1 calls $22,499.60

                        [spoil]Results: $74,999.20 pot ($0.50 rake)
                        Final Board: 4 Q 3 6 J
                        Isildur1 showed 9 8 5 6 and won $74,998.70 ($37,499.10 net)
                        Berndsen12 showed 9 5 A 4 and lost (-$37,499.60 net)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #957
                          Re: [ ] Games are dead

                          saad sa aru, et see on Omaha ja call tehti ju Q high-ga?
                          ja sa kirjutad miski bs löga sinna.
                          ofc on nähtud A high calle Holdemis, isegi neid teinud nii õigeid kui valesid

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #958
                            Re: [ ] Games are dead

                            Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                            Ma ei räägi omahast, seda ma ei mängi ja ei tea mis seal toimub. ...
                            Enough said imo.

                            Omahas folditakse deep stackidega ka nut-rida jmt käed flopil ära, kui redrawd pole. Oled kuulnud kusagilt, et NLis soovitatakse nuts ära foldida millalgi? Mängud on piisavalt erinevad, et neid teatud situatsioonides ei saa üleüldse võrreldagi.
                            Järelikult pole sul mõtet üht- või teist kätt "standardiks" nimetada, kui tuleb välja, et pole omahat pmtl mänginudki?
                            Last edited by fyte; 14.02.12, 14:26.

                            Comment

                            • MTTSNG
                              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                              • Sep 2011
                              • 621

                              #959
                              Re: [ ] Games are dead

                              Yea my bad. Ma olen omahat ka mänginud paar kilo kätt ja mingi ettekujutus on mängust olemas. Omahat ja Holdemit on tõesti väga mõttetu võrrelda.
                              Seega tunnistan viga, et siin vaidlesin asjata :P

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #960
                                Re: [ ] Games are dead

                                Njah, just nimelt selliste playdega ta ongi üks päev +1M, teinepäev -1M.

                                Comment

                                Working...