Keskmised statsid.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Keskmised statsid.

    Ok aga need on juba väga sõltuvad statid, mis sõltuvad kõige rohkem olukorrast, vastasest, sinu imagest, stackidest jne.

    Algselt postitas farik666
    tänud, just seda mõtlesingi jah

    a mõned veel ehk..

    flop continuation bet
    turn cbet
    fold to flop continuation bet
    fold to turn cbet
    BB fold vs. steal
    Flop CBet%
    60-70% on hea. Kui vastasel on see üle 70%, sinna 80% ligi siis ta on CBET'i masin ja siis floatimine (callida flopi CBet, et varastada pot turnil, kui ta checkib) või check-raisemine on "tasuta raha" tema vastu. ETTEVAATUST! Osad mid-stakes regularid, kes on TOP10 mängijad open-minraisevad ja suht 80-90% ajast CBet'ivad! Sellistest hoia eemale ja ära hakka ilma põhjuseta floatima/check-raisema. Float ja check-raise käivad just robotite kohta, kes mängivad paljudes laudades ja ei kohandu vastase mängudele. Kui CBet on alla 60%, siis tea, et sellline vastane eriti ei CBet'i ilma käeta ning tihti saad talt flopist poti ära varastada.

    CBet'i jaoks vajalikud statid: Fold to Flop Bet, Fold to Turn Bet, Turn CBet, Went to SD, Turn AF.
    Paar näidet: Kui vastasel on CBet% väike (60% või väikem) ja Fold to Flop Bet suur, siis on ta ideaalne target callimiseks laia rangega positsioonil, et varasta pot flopis. Kui vastasel on CBet% suur (70%+) aga CBet Turn% (reeglina ka Turn AF) madal ja Fold To Turn Bet kõrge (65%+) siis ta on ideaalne target "Floatimiseks", et callida flopi bet ja kui ta turni checkib, siis pot tuuri lasta. Kui Went To Sd on kõrge või Flopi ja Turn'i Fold% on madal, siis ära eriti teda bluffi.


    Turn CBET:
    Sellest ma ei oska mitte midagi rääkida, kuna see on tõesti situatsiooni keskne olukord ning paljud enam automaatselt Turnil 2-nd barrelit ei lase.

    Fold to Flop CBET:
    See võiks olla 60% kanti. Kui ta on vähem, siis ilmselge foldib liiga vähe ning exploitemiseks ära sellised vastaseid õhuga CBeti. CBeti neid ainult käega ja naudi, kuidas raha tuleb. Kui Fold to CBet% on kõrge (70%+), siis CBet'i any2.

    Väike nipp, kuidas ära tunda floater ja neid hävitada. Kui mängijal on Fold To CBet% madal (60% või väiksem), siis kohe jälgi kahte statti - kas ta Turn AF on suurem, kui Flop AF ja kas ta Fold to Turn Bet on suur (60%+)? Kui jah siis see tähendab seda, et ta on Turn'il Agresiivsem, kui Flopis ja ta Foldib Turni's väga paljusid käsi aga Flop'is ei foldi. See siis tähenda seda, et ta tihti callib flopi ja kui sa betid turni, siis ta foldib turnis. Kui sa turni ei beti, siis sa betib turni ise. Seega ta on floater ja see on ta strateegia.

    Kuidas tappa?
    1. Kui sa cbettisid ilma käeta ja turniks kätt ei saanud, siis peaaegu alati lase 2-nd barrel, sest ta flopi callis väga laia kätevahemikuga, et turnil pot varastada!
    2. Kui sul on käsi, millega sa tahad all-in saada siis beti flop ja checki turn. Sest ta on floater ja ta betib iga turni ise sinu eest ning check-raise muutub kasumlikuks!

    Sama võid teha ka tõmmete ja muu jamaga - saad rohkem pappi.

    BB fold vs. steal
    Peaks olema 80% kanti. Rohkem ei oska midagi öelda aga kui see stat on üle 90%, siis steali sellist junni IGA KAHE KAARDIGA. NB! Kui sa oled button, siis sa pead jälgima ka SB-d, et mis ta SB Fold vs. steal on.

    Palun :)

    Aga rohkem ei viitsi statte ümber tõlkida, sest sa oled enamuse ära küsinud ja teised tõesti olenevat väga palju vastasest.

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #17
      Re: Keskmised statsid.

      suured tänud jällegi.. väga asjalik teema üldiselt kes siin HUD'i üritab selgeks saada... veits jebimist ja segadust on veel.. eriti värvide paika saamisega jne.. aga hakkab looma...

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #18
        Re: Keskmised statsid.


        Tight (Nit): PFR: 9 või väiksem.
        Keskmine PFR: 10-15
        LAG: PFR: 16+

        on need ikka arvestatavad???

        ma vaatan praegu mängijaid kellel on vähemalt 1000 kätt ja mitte keegi pole üle 10ne ???

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Keskmised statsid.

          Algselt postitas farik666
          Tight (Nit): PFR: 9 või väiksem.
          Keskmine PFR: 10-15
          LAG: PFR: 16+

          on need ikka arvestatavad???

          ma vaatan praegu mängijaid kellel on vähemalt 1000 kätt ja mitte keegi pole üle 10ne ???
          Mida sa täpsemalt vaatad? See on nittish PREFLOP RAISE range! Et statid oleksid "õiged" pead sa ka kõrvale võtma VPIP. Kui ta VPIP on 30 ja PFR on 2, siis on tegu kohutavalt loose mängijaga, kelle raising range on nittish! Aga üldiselt on ta väga halb mängija ja väga loose koll.

          Kui ta VPIP on PFR lähedane, näiteks VPIP 11 ja PFR 9, siis on tegu puhta nittiga, kes on väga tight. Selgitasin algul statistikat natuke valesti.

          Ja üks asi veel.

          Ärge olge selles statistikas nii kinni. Vaatan, et viimasel ajal on kole palju inimesi hakanud HEM-i ja PT3 sikutama aga tegelikkuses need statistika programmid ei ole nii tähtsad. Mina kasutan neid eelkõige selleks, et saada teada, mis mängijaga on tegu - kas ta on loll lammas, tight või nit. Ning kui on väga raske otsus või olen kahevahel siis kasutan statistika abi, et võtta vastu õigem otsus.

          90% peaks ikka tulema läbi Teie oskuste ja 10% siis peaks statistika juurde andma! Kui Te vastupidi mängite, siis kahjuks ei jõua Te selle mänguga eriti kõrgele.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #20
            Re: Keskmised statsid.

            vot nii jah.. üritangi selgeks teha kuidas statistika abil vastaseid kindlaks teha ja milliste käte range peale neid panna.. 3 päev õpin seda ja järjest selgemaks hakkab minema.. suured tänud veelkord.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Keskmised statsid.

              Algselt postitas farik666
              vot nii jah.. üritangi selgeks teha kuidas statistika abil vastaseid kindlaks teha ja milliste käte range peale neid panna.. 3 päev õpin seda ja järjest selgemaks hakkab minema.. suured tänud veelkord.
              Võta heaks!

              Ja meeldiv kuulda, et õpid ja arened!

              Edu laudades ja õpingutel!

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #22
                Re: Keskmised statsid.

                et kui VPIP on 24 ja PFR 11 siis oleks tegu suht loose-aggressive mängija... ja võin ta a la kõrge pocket pairiga vabalt üle tõsta, või mis?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #23
                  Re: Keskmised statsid.

                  Algselt postitas farik666
                  et kui VPIP on 24 ja PFR 11 siis oleks tegu suht loose-aggressive mängija... ja võin ta a la kõrge pocket pairiga vabalt üle tõsta, või mis?
                  Loose on ta küll, PF pigem passiivne, kui agressiivne(sest callib liiga palju). Siia võiks Ranka nüüd sisestada Diebitteri Hand range'i lingi, ise ei leidnud seda üles.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Keskmised statsid.

                    Diebitteri käe range link on olemas ka meie Lingikogu teemas. Kes ei viitsi vaadata siis aadressiks on: http://www.happyhunter.com/handrangesv4.htm

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #25
                      Re: Keskmised statsid.

                      Algselt postitas ranka
                      Diebitteri käe range link on olemas ka meie Lingikogu teemas. Kes ei viitsi vaadata siis aadressiks on: http://www.happyhunter.com/handrangesv4.htm
                      See on küll puhas kuld.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #26
                        Re: Keskmised statsid.

                        Algselt postitas BuildUp
                        See on küll puhas kuld.
                        Vaadake just ette, et ei võtaks seda puhta kullana (a la kasutate sessi kõrval vms). Kuna kõik oleneb rohkematest faktoritest, kui 2-st numbrist. Aga suure pildi peaks kätte andma küll.
                        :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Keskmised statsid.

                          Kõige parem pange oma statid sinna rangesse ja vaadake, mis hand range annab. Siis saate võrrelda, kui täkesse või mööda need ranged on.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #28
                            Re: Keskmised statsid.

                            Algselt postitas lenC
                            Vaadake just ette, et ei võtaks seda puhta kullana (a la kasutate sessi kõrval vms). Kuna kõik oleneb rohkematest faktoritest, kui 2-st numbrist. Aga suure pildi peaks kätte andma küll.
                            :)
                            Seda küll, aga ta annab sulle ka siiski üsna palju.

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #29
                              Re: Keskmised statsid.

                              kuidas on nii et osadel vendadel näitab Agg. Factor üle 10ne on see normaalne??

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #30
                                Re: Keskmised statsid.

                                Algselt postitas farik666
                                kuidas on nii et osadel vendadel näitab Agg. Factor üle 10ne on see normaalne??
                                Tal lööb selle korra üles kui ta drawiga raiseb.

                                Comment

                                Working...