****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #61
    Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

    Algselt postitas TIGRANO
    Samas ma isiklikult näen, et NL50 või NL100 on üks limiitidest, kus pokkerimängija peaks kauem olema ja valmistama ennast põhjalikumalt ette ennem kõrgemate limiitide alistamisel, sest siis kooliraha ei ole nii suur, kui kähku üles tormates. Nendes limiitides juba saab aimu 3bettimise ja Squuezimise olulisusest jne ehk hea õppida ja luua endale tugev põhi.
    Pean ka tunnistama, et vähemalt minujaoks on vaja mängida 100k kätt uues limiidis, et täpselt aru saada selle limiidi üldisest mõtlemistasemest. Sest uue limiidi esimese saja k käe jooksul teen ma tavaliselt nii palju vigu, et winrate ei ole olla, annan liiga palju respekti kellegile/siis teisele annan jälle liiga vähe, uued ootamatud olukorrad turnis ja riveris jne. Tunnen , et minus pole lihtsalt nii palju annet, et kohe aru saada kuidas uus limiit mängib. Osaliselt on süüdi ka liiga suured swingid , mis mu mindseti segadusse viib ja oma oletustes teinekord kahtlema paneb. Kui olete 30k+ kätt downswingi mänginud, siis mõistate, millest räägin.

    Sellesmõttes ajuvabale,fortunele ja ok2aa- le kummardus, et uute limiiti ja esimest käest peale väga soliidsed winnerid.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

      Algselt postitas Davy
      Pean ka tunnistama, et vähemalt minujaoks on vaja mängida 100k kätt uues limiidis, et täpselt aru saada selle limiidi üldisest mõtlemistasemest. Sest uue limiidi esimese saja k käe jooksul teen ma tavaliselt nii palju vigu, et winrate ei ole olla, annan liiga palju respekti kellegile/siis teisele annan jälle liiga vähe, uued ootamatud olukorrad turnis ja riveris jne. Tunnen , et minus pole lihtsalt nii palju annet, et kohe aru saada kuidas uus limiit mängib. Osaliselt on süüdi ka liiga suured swingid , mis mu mindseti segadusse viib ja oma oletustes teinekord kahtlema paneb. Kui olete 30k+ kätt downswingi mänginud, siis mõistate, millest räägin.

      Sellesmõttes ajuvabale,fortunele ja ok2aa- le kummardus, et uute limiiti ja esimest käest peale väga soliidsed winnerid.
      Nõus

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #63
        Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****



        augusti eesmärke pole mõtet püstitada, sest ükskõik kui hästi või halvasti ma mängin, kuu tuleb 100% 5k+-1k ;D

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #64
          Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

          sa peaksid iga kuu viimase nädala vabaks võtma. :)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #65
            Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

            Algselt postitas alaska
            sa peaksid iga kuu viimase nädala vabaks võtma. :)
            +1

            need on sul ulme variatsioonilised
            seekord on sama,tundub nagu sa oleksid shotte teinud kuskil nl600-nl1000s ?!?!
            aga muidu gg ;D

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #66
              Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

              Algselt postitas hotcocacola
              +1

              need on sul ulme variatsioonilised
              seekord on sama,tundub nagu sa oleksid shotte teinud kuskil nl600-nl1000s ?!?!
              aga muidu gg ;D
              ei, mängisin 700 kätt süstlanarkomaaniga, vaata suurimate pottide teemat

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #67
                Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                ma oleks ilgelt rahul endaga kui selliste käte hulga juures stabiilselt 5k+$ sisse tuleks. Kaua aega selleks kulus?

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #68
                  Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                  Algselt postitas Provoker
                  ma oleks ilgelt rahul endaga kui selliste käte hulga juures stabiilselt 5k+$ sisse tuleks. Kaua aega selleks kulus?
                  süües kasvab isu

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #69
                    Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                    Algselt postitas Provoker
                    ma oleks ilgelt rahul endaga kui selliste käte hulga juures stabiilselt 5k+$ sisse tuleks. Kaua aega selleks kulus?
                    Tegemist ju siiski Heads-Upiga.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #70
                      Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                      Algselt postitas Provoker
                      ma oleks ilgelt rahul endaga kui selliste käte hulga juures stabiilselt 5k+$ sisse tuleks. Kaua aega selleks kulus?
                      65h + umbes samapalju ooteaega

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #71
                        Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                        Algselt postitas ranka
                        Nõus
                        Jutt täielikult õige, eks ta nii olegi. Lihtsalt arvan, et vennad uurivad mind ka. See kuu olen näiteks nullis ja päris suurte kõikumistega. Eks ole näha...Äkki õnnestub EPT esikoht võtta:))))

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #72
                          Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                          proovin mitte bustoks minna. Leida mäng, mida kõige kõrgema winratega beadin(NLHE cash, NLHE turbod, PLO cash)

                          Comment

                          Working...