Tere.
Olen siin foorumis suhteliselt uus külastaja nii kuu olen seda uurinud ja puurinud. Sama kaua kokku ka pokkerit mänginud. Kuna olen mängu kohta suhteliselt palju püüdnud lugeda ja harjutada, kuid ei lähe kõikse paremini. On päevi kus jään 20-60$ plussi, kuid järgmine päev kaotan selle kõik uuesti ära. Mängin hetkel 1-2's lauas korraga, et suudaks paremini õppida ja vastaseid lugeda. Kuid mulle tundub ja siit ka küsimus, kas Nl10 ja alla lauad on algajatele, kes tahavad ABC pokkerit mängida liiga mõttetud ja rasked?!? Niipalju, kui mina seal olen püüdnud mängida, kaotan täiesti tühisetele kätele nt:
mul oli AA bettisin PF's 3$ sain 2 calli. Flop oli A97. Lisasin veel 7$, sain ikka 1 calli, T oli 2. Bettisn veel 5, mis oli ka vastase kogu raha. sain calli, river oli ka 2 ja kaotasin lõpuks AAA22 VS 2222
Selliseid juhtumeid on päris kõvasti olnud, kus kaotan Nut's käega, mis on kuni R-ni nuts, kuigi olen kõvasti bettinud ja ei ole saanud foldi ja kaotan. Kuid samas ei julge ka väga ülespoole minna.
Mis oleks selle lahendus ja kas seda saab üldse pokkeris vältida või praagivad kõrgemad limiidid sellise jama välja?
Ma leain, et mul potensiaali on ja aega ka nagu oleks sellega väikest lisa teenida, kuid milline oleks see laud, kus seda teha ja millised on need õiged "võtted"?
Loodan, et see teema on õiges kohas ja keegi miskit aru ka sai :P
Terv,
sonsu
Olen siin foorumis suhteliselt uus külastaja nii kuu olen seda uurinud ja puurinud. Sama kaua kokku ka pokkerit mänginud. Kuna olen mängu kohta suhteliselt palju püüdnud lugeda ja harjutada, kuid ei lähe kõikse paremini. On päevi kus jään 20-60$ plussi, kuid järgmine päev kaotan selle kõik uuesti ära. Mängin hetkel 1-2's lauas korraga, et suudaks paremini õppida ja vastaseid lugeda. Kuid mulle tundub ja siit ka küsimus, kas Nl10 ja alla lauad on algajatele, kes tahavad ABC pokkerit mängida liiga mõttetud ja rasked?!? Niipalju, kui mina seal olen püüdnud mängida, kaotan täiesti tühisetele kätele nt:
mul oli AA bettisin PF's 3$ sain 2 calli. Flop oli A97. Lisasin veel 7$, sain ikka 1 calli, T oli 2. Bettisn veel 5, mis oli ka vastase kogu raha. sain calli, river oli ka 2 ja kaotasin lõpuks AAA22 VS 2222
Selliseid juhtumeid on päris kõvasti olnud, kus kaotan Nut's käega, mis on kuni R-ni nuts, kuigi olen kõvasti bettinud ja ei ole saanud foldi ja kaotan. Kuid samas ei julge ka väga ülespoole minna.
Mis oleks selle lahendus ja kas seda saab üldse pokkeris vältida või praagivad kõrgemad limiidid sellise jama välja?
Ma leain, et mul potensiaali on ja aega ka nagu oleks sellega väikest lisa teenida, kuid milline oleks see laud, kus seda teha ja millised on need õiged "võtted"?
Loodan, et see teema on õiges kohas ja keegi miskit aru ka sai :P
Terv,
sonsu
Comment