coinflip.. + EV?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #1

    coinflip.. + EV?

    Kui shorty shoveb nt. UTG-le ja mul on kindel read, et kui ma AQ-ga callin saan 90% tõenäosusega coinflipi. Kas see on +EV?
    Või pole see ei -EV ega +EV vaid lihtsalt EV?? :D
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: coinflip.. + EV?

    See on puhas pot oddside ja pokerstove küsimus.

    Sinu küsimusele ma kahjuks ei oska täpselt vastata - kui sa 90% ajast flippad, siis 10% ajast oled taga? Kui taga täpselt? :)

    Et sellele küsimusele täpsemalt vastata on vaja täpset käe range.

    Näiteks, sa tead ,et shortie UTG-lt shoveb 22+, AK ja sul on käes AQ. Siis pokerstove sellise range vastu annab meie equityks ehk võidu protsendiks 40% ja vastasele 60%. Et see oleks vähemalt 0EV ehk neutral EV call, siis su pot oddsid peaksid olema 2:3 ehk 1:1.5.

    Kahjuks mitte üheski lauas sa selliseid pot oddse ei saa v.a. juhtudel, kui pole sisse pandud dead money (postitatud blindide näol hilistest positsioonidest) või short-stack ei üle üliväikese stackiga.

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: coinflip.. + EV?

      Okei ma liialdasin veits üle. Tahtsin tglt lihtsalt teada kas coinflipid peaksid pikas perspektiivis nullis olema. Loogika üleb, et jah peaksid :D
      Alustasin mõttetu teema :/ Ma vist lihtsalt tahtsin ka midagi öelda :D sry.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: coinflip.. + EV?

        Algselt postitas mcbethk
        Okei ma liialdasin veits üle. Tahtsin tglt lihtsalt teada kas coinflipid peaksid pikas perspektiivis nullis olema. Loogika üleb, et jah peaksid :D
        Alustasin mõttetu teema :/ Ma vist lihtsalt tahtsin ka midagi öelda :D sry.
        Jah on aga kuna cashgames on rake siis täitsa 50:50 olukorrad, kus kumbki vastane ei tee viga (lähevad all-in) hakkavad kaotama, kuna lauast võetakse rake.

        Aga praktikas tuleb coin flippide kasum fold equityst - vastase foldimisest parema käe või käe, millega tal oli korrektne callida ehk ta teeb vea :)

        Comment

        Working...