holdemmanager

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Arhimeedes
    Räme Fish
    • Mar 2009
    • 4

    #1

    holdemmanager

    Probleem selline, et mängin pokerstarsis ja alati kui holdemmanageri käima panen ja laua lahti teen siis kunagi ei ole hemi statsid õige mängija all. Alati pean tõstma õige kohapeale ja kui teise laua veel lahti teen siis ei olegi võimalik yldse neid õigesti paigutada. Kas keegi oskab öelda milles on probleem?? kust saaks selle korda seada?

    Tänud

    Marx
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: holdemmanager

    Kui kasutad PokerStarsi kliendil Preferred seat setinguid, siis on vaja ka määrata HEMis preferred seat. Seda saad teha Hud opitions>seating preferences>PokerStars>nä 9max lauas 5 koht ja Starsis loed ülalt vasakult cashieri juurest samuti 5 kohta ning kõik toimib.

    Edasine HEMi arutlust jätkata HEM ametlikus teemas http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,47.690.html

    Comment

    • axly00
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 32

      #3
      Re: holdemmanager

      Tere!!!

      Mul siis probleem selline et turniiridel hud ei tööta ja ei tea milles asi kui ma õigesti mäletan siis minu arust kunagi isegi töötas ja kui seda seadistasin siis enam turniiridel ei tööta äkki keegi oskab aidata



      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4
        Re: holdemmanager

        Algselt postitas axly00
        Tere!!!

        Mul siis probleem selline et turniiridel hud ei tööta ja ei tea milles asi kui ma õigesti mäletan siis minu arust kunagi isegi töötas ja kui seda seadistasin siis enam turniiridel ei tööta äkki keegi oskab aidata



        viimane update tuleb teha, ja kus toas sa üldse mängid?

        Ja nagu TIGRANO oma postis kirjutas siis meil on HEMI probleemideks olemas eraldi teema kus saab oma muredele lahendust küsida

        Comment

        Working...