Raamatud mida lugeda

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #196
    Re: Raamatud mida lugeda

    Kas kellelgi on Tommy Angelo - Elements of Poker raamatut?
    Sooviks osta seda. Kui ei siis ehk soovitate parimate kohta kust seda soetada?

    Comment

    • Potik
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 245

      #197
      Re: Raamatud mida lugeda

      Keegi pole juhuslikult "Don't Listen to Phil Hellmuth" (Dusty Schmidt) lugenud?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #198
        Re: Raamatud mida lugeda

        Algselt postitas numnuts Vaata postitust
        Kas kellelgi on Tommy Angelo - Elements of Poker raamatut?
        Sooviks osta seda. Kui ei siis ehk soovitate parimate kohta kust seda soetada?
        Mulle kingiti jõuludeks ja Tommy Angelo enda kodulehelt saad ka osta.

        Kindlasti on omamoodi huivtav lugeda, seal sada teemat kokku pandud, live pokkeri jaoks jne ehk pool raamatust väga midagi mulle ei andnud.

        Samas huvitavad soovitused on tal seal mindseti jaoks ja paar näidet ta enda elus, mis mulle meeldisid. Preagu ei oskagi rohkem öelda.

        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #199
          Re: Raamatud mida lugeda



          päris huvitav paperback teos ilmunud FR meestele.

          112$ koos shippimisega ja sai maksta FT buddykaga. loodan et on hinda väärt.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #200
            Re: Raamatud mida lugeda

            Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
            112$ koos shippimisega ja sai maksta FT buddykaga. loodan et on hinda väärt.
            Igast raamatust on kindlasti midagi õppida. Esmapilgul tundus paljulubav, aga tema FR tulemused kahjuks ei inspireeri:



            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #201
              Re: Raamatud mida lugeda

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Igast raamatust on kindlasti midagi õppida. Esmapilgul tundus paljulubav, aga tema FR tulemused kahjuks ei inspireeri:



              http://www.pokertableratings.com/sta...-search/7curse
              Lisaks sellele on tema 2p2 COTW teemad väga jamad olnud. Vaeva on kõvasti nähtud ja mingi teooria ka välja mõeldud, aga nii see poku ikka ei käi.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • sinisebra
                Julm Donk
                • Nov 2009
                • 54

                #202
                Re: Raamatud mida lugeda

                Ma olen kunagi tema videosid vaatanud.
                SplitSuiti probleem paistab olema selles, et ta on teoorias tugev, aga kui ise mängima hakkab siis üldse oma nõuandeid ei järgi.
                Kommenteeris oma sessionit umbes, et "faking fish jälle sai kaardile pihta... pidevalt nad saavad oma faking kaartidele pihta... alright i'm gonna pause this for a sec."

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #203
                  Re: Raamatud mida lugeda

                  Kui paljud siit balugawhale'i Easy Game'i lugenud on ja mis arvamus on? :P

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #204
                    Re: Raamatud mida lugeda

                    kas kellegil oleks laenata/müüa Mathematics of Poker (Chen and Ankelman).Tallinnas

                    Comment

                    • romario
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 230

                      #205
                      Re: Raamatud mida lugeda

                      Kes selles Eesti pokkeriraamatus turniiride kohta kirjutas? Kohati ikka üpris kehv materjal.

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #206
                        Re: Raamatud mida lugeda

                        Algselt postitas romario Vaata postitust
                        Kes selles Eesti pokkeriraamatus turniiride kohta kirjutas? Kohati ikka üpris kehv materjal.
                        Kehvasti lugesid seda raamatut siis. See info on seal täitsa olemas.

                        Comment

                        Working...