Raamatud mida lugeda

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • phg2
    Räme Fish
    • Nov 2010
    • 12

    #166
    Re: Raamatud mida lugeda

    Mis oleks mulle Kui RÄMEDALE FISHILE alguseks hea raamat ? :D

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #167
      Re: Raamatud mida lugeda

      Algselt postitas phg2 Vaata postitust
      Mis oleks mulle Kui RÄMEDALE FISHILE alguseks hea raamat ? :D
      Pokker. Eesti proffidelt eesti mängijatele

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #168
        Re: Raamatud mida lugeda

        Algselt postitas phg2 Vaata postitust
        Mis oleks mulle Kui RÄMEDALE FISHILE alguseks hea raamat ? :D
        "No Limit Hold´em Theory and Practice" by Sklansky and Miller
        Ilmselt on paljud alustanud sellest.

        Uppisin üles ka:

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #169
          Re: Raamatud mida lugeda

          Algselt postitas phg2 Vaata postitust
          Mis oleks mulle Kui RÄMEDALE FISHILE alguseks hea raamat ? :D

          Comment

          • phg2
            Räme Fish
            • Nov 2010
            • 12

            #170
            Re: Raamatud mida lugeda

            nüüd eesti lähen , siis peab ostma ikka mingi raamatu , kasvõi selle Eesti proffidel eesti mängijatele, ja siis mingi üks oli ,veel pokkeri teooria vms .

            Comment

            • SIR PINGWIN
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Oct 2010
              • 5

              #171
              Re: Raamatud mida lugeda

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Siuke küsimus, et kas oleks mõttekas üht e-booki printida lasta? 170lk näitab pdf.
              On kuskil mõni pood vm, kus saaks nii printida, et tuleks odavam kui raamat tellida? Ses suhtes, et kuna arvutis veedan niigi palju aega, ja lisaks paberilt mugavam lugeda ja märkmeid teha, siis arvan et selline variant oleks iseenesest mõeldav. Keegi vist isegi siin foorumis mainis, et oli printinud oma e-booke.
              Jutt käib Poker Blueprintist.
              Kindlasti on mõtet,tuleb odav koht leida,usun et mõni sõber prindib sulle soodsalt ära selle vms,kui nii ei juhtu olema ja sa leiadki mõne poe kus saab soodasalt printida siis anna teada sellest:) endalgi see mõte läbi vilksanud,kuna nii on et arvutist ei suuda nii palju lugeda korraga vms,et paberi peal hea,silm puhkab.endal posu neid E booke ja ei jaksa neid nii arvutis lugeda.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #172
                Re: Raamatud mida lugeda

                Koopiamasinad, millel on print küljes, nendega on printimine põhimõtteliselt tasuta, ise vanasti tööl olles lasin kõik nii välja, muidugi ühtegi ei lugenud irw...Samas, kui huvi suurem saaks ehk ära rääkida ja läbi susser vusseri hea hinnaga lasta hulgim neid printida :)

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #173
                  Re: Raamatud mida lugeda

                  Kel ikka suurem posu ebooke ja kõva lugeja on, soovitaks muretseda Kindle e-luger. Sigahea asi. Ma ei tea mis ta meil poodides maksab, aga USA-st tellides on hind alla 2200 krooni või kui keegi tuttav sealkandis reisimas, siis $139 eest on selline asi "must buy".

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #174
                    Re: Raamatud mida lugeda

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    Kel ikka suurem posu ebooke ja kõva lugeja on, soovitaks muretseda Kindle e-luger. Sigahea asi. Ma ei tea mis ta meil poodides maksab, aga USA-st tellides on hind alla 2200 krooni või kui keegi tuttav sealkandis reisimas, siis $139 eest on selline asi "must buy".
                    Jah, samas selline investeering ei oleks üldse paha.

                    Comment

                    • phg2
                      Räme Fish
                      • Nov 2010
                      • 12

                      #175
                      Re: Raamatud mida lugeda

                      oot tigrano sa ise olid ka alguses mingi raamatukoi sirvisid pokkeri raamatuid jne ?
                      või mismoodi sul see kõik selgeks sai ? ja kaua aega võttis umbess ? :)

                      Comment

                      • phg2
                        Räme Fish
                        • Nov 2010
                        • 12

                        #176
                        Re: Raamatud mida lugeda

                        st Enamvähem selgeks !

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #177
                          Re: Raamatud mida lugeda

                          Algselt postitas phg2 Vaata postitust
                          oot tigrano sa ise olid ka alguses mingi raamatukoi sirvisid pokkeri raamatuid jne ?
                          või mismoodi sul see kõik selgeks sai ? ja kaua aega võttis umbess ? :)
                          Ei ole lulgenud peale poker mindseti ühtegi raamatud. Mõnda uuemat e-booki olen ka lugenud

                          Comment

                          • phg2
                            Räme Fish
                            • Nov 2010
                            • 12

                            #178
                            Re: Raamatud mida lugeda

                            ahso , aga noh küll kunagi ma ka selgeks selle pokkeri saan , praegu olen siit foorumist ikka mega palju juurde saanud ja videotest , ennem ei teadnud mis asjad positsoonidgi on ja milleks neid vaja :D
                            ei tiptop koht (Y)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #179
                              Re: Raamatud mida lugeda

                              Algselt postitas phg2 Vaata postitust
                              oot tigrano sa ise olid ka alguses mingi raamatukoi sirvisid pokkeri raamatuid jne ?
                              või mismoodi sul see kõik selgeks sai ? ja kaua aega võttis umbess ? :)
                              Kunagi kui alustasin siis oli mul mingi Curtise raamat prinditud välja.. lugema seda veidi hakkasin, aga eriti ei edenenud ja seda õnneks.. hiljem õppisin puhtalt ranka tabeli ja foorumi ja videode järgi... HEMis teed ise filtreid ja vaatad positsioonide kaupa ja võitude/kaotuste kaupa kus mis valesti... siis kui olin juba NL10s siis võtsin esimese raamatu uuetsi kätte, lugesin läbi ja avastasin et see on totaalne jama mis seal raamatus kirjutatakse...

                              teine raamat on Eesti pokkerimängijate vms raamat.. seda soovitan.. holdemi kohta midgai uut ei leidnud, aga omaha ja omaha hi-lo andis küll mõtteid.. suht hästi kirjutatud raamat.. ja rohkem polegi midagi läbi lugenud:-) aegajalt vaatan videosid ja saan uusi mõtteid.. loen 2+2 vms kuskilt mingite strateegiate postitusi ja mõtlen kaasa.. thats about it..

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #180
                                Re: Raamatud mida lugeda

                                Algselt postitas phg2 Vaata postitust
                                ahso , aga noh küll kunagi ma ka selgeks selle pokkeri saan , praegu olen siit foorumist ikka mega palju juurde saanud ja videotest , ennem ei teadnud mis asjad positsoonidgi on ja milleks neid vaja :D
                                ei tiptop koht (Y)
                                IMHO on see foorum igale pokkeriga alustavale eestlasele möödapääsmatu. See eesti proffide pokkeriraamat ka lisaks ja alguseks on materjali enam kui küll, pärast leiad juba ise, mida veel juurde vaja.

                                Comment

                                Working...