Raamatud mida lugeda

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #106
    Re: Raamatud mida lugeda

    Hakkab FPP-de hulk niikaugele jõudma, et kohevarsti saaks esimese raamatu PS-st ära tellida.

    Kas võtta "Harrington on cash games vol. 1" (mängin peamiselt cashi) või Poker Mindset?
    Sklansky "NL holdem: theory and practice" on juba olemas.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #107
      Re: Raamatud mida lugeda

      Mulle eriti Harringtoni cashi raamatud ei meeldi. Ise investeeriks antud aja pigem käte läbi vaatamisele. Kui ma uuesti alustaks, siis ma loeks cashist ainult "NL Holdem Theory and practice" ja "Professional No Limit Holdem". Kuigi "Poker Mindset" mulle ahhaa momenti ei tekitanud, on see siiski hea raamat!
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #108
        Re: Raamatud mida lugeda

        Algselt postitas Pahvak
        Kui ma uuesti alustaks, siis ma loeks cashist ainult "NL Holdem Theory and practice" ja "Professional No Limit Holdem".
        Mis on "Professional..." raamatus see, mida "NL holdem: theory..." pole? Selles mõttes, et ega nad liiga dubleerivad pole?
        Iseenesest arvustusi lugedes tundub asjalik raamat...

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #109
          Re: Raamatud mida lugeda

          Algselt postitas nomerlot
          Mis on "Professional..." raamatus see, mida "NL holdem: theory..." pole? Selles mõttes, et ega nad liiga dubleerivad pole?
          Iseenesest arvustusi lugedes tundub asjalik raamat...
          Täpselt enam ei mäleta ja raamatud sõbra käes, aga mu arust PNLH keskendus rohkem teooriale kui raamistikule, kust mõtlema hakata ja NLHTP sisaldas konkreetseid näpunäiteid rohkem a la raamatu lõpus olevad punktid.

          Mu arust polnud väga dubleerivad ja isiklikult hindan PNLH kõrgemalt.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #110
            Re: Raamatud mida lugeda

            Small Stakes No-Limit Hold’em on ka minu meelest väga väärt lugemine ning keskendub online pokkerile rohkem kui PLHE, mis siis samade autorite poolt tehtud.

            Comment

            • kqpahv
              Räme Fish
              • Jan 2010
              • 24

              #111
              Re: Raamatud mida lugeda

              Tere

              Oskab keegi soovitada mingit advancemat materjali FR postflop mängu jaoks ?

              Comment

              • isenseven
                Grinder
                • Sep 2009
                • 598

                #112
                Re: Raamatud mida lugeda

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Keegi selle raamatu kohta oskab öelda midagi head/halba?

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #113
                  Re: Raamatud mida lugeda

                  Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Keegi selle raamatu kohta oskab öelda midagi head/halba?
                  esialgne versioon on superhea. Uuendustega võiks siis parem olla :)

                  Comment

                  • karookas
                    Jube Noob
                    • May 2010
                    • 126

                    #114
                    Re: Raamatud mida lugeda

                    Kas Doyle Brunson - Super System on lugemist väärt?

                    või mis sellest arvate

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #115
                      Re: Raamatud mida lugeda

                      Liiga vananenud

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #116
                        Re: Raamatud mida lugeda

                        Pigem siis juba SuperSystem 2 ja seda selleks, et neid huinamuina mänge õppida.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #117
                          Re: Raamatud mida lugeda

                          Algselt postitas karookas Vaata postitust
                          Kas Doyle Brunson - Super System on lugemist väärt?

                          või mis sellest arvate
                          Juturaamatuna on hea, teooria alaselt NL holdemi jaoks totaalselt aegunud, muude mängude jaoks saab põhitõed selgeks.

                          Comment

                          • karookas
                            Jube Noob
                            • May 2010
                            • 126

                            #118
                            Re: Raamatud mida lugeda

                            Algselt postitas erplander Vaata postitust
                            Juturaamatuna on hea, teooria alaselt NL holdemi jaoks totaalselt aegunud, muude mängude jaoks saab põhitõed selgeks.
                            milline raamat ei ole aegunud-?

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #119
                              Re: Raamatud mida lugeda

                              loed palju loed, aga downswingi ajal mõtled et mida perset neist raamatutest kasu on olnud

                              Comment

                              • karookas
                                Jube Noob
                                • May 2010
                                • 126

                                #120
                                Re: Raamatud mida lugeda

                                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                                loed palju loed, aga downswingi ajal mõtled et mida perset neist raamatutest kasu on olnud
                                Kui on downswing siis loedki raamatuid ja kogud mõtteid
                                Ühesõnaga timeout

                                See aitab tagasi saada enesekindlust

                                Kui minul downswing, siis see ajab mul pea nii sassi, et ei saa ise ka aru mida lauas teen. Seega "over and out" ja vaimu parandama!

                                Comment

                                Working...