Teiblereitings (tableratings.com)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #16
    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

    Algselt postitas ranka
    ptr on paha
    Enamus su punkte eeldavad, et fish on 6-aastase lapse arenguga ilalõug, kes raha väärtust ei tunne. Fish ei ole seevaldist põgenenud alaarenenu, ta on lihtsalt halb pokkerimängija. 99% fishidest niikuinii ei leia kunagi PTRi saiti, sest nad ei kuluta mänguväliselt pokkeri õppimisele/foorumite lugemisele jms aega. Tundub, et su hirm on, et fishid, kes leiavad siiski PTRi, hakkavad oma graafiku ilusamaks ajamise huvides mängu õppima ja saavad paremaks. Sel juhul võiks ka selle foorumi strateegiafoorumid lukku panna.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #17
      Re: Teiblereitings (tableratings.com)

      Algselt postitas ment52
      Enamus su punkte eeldavad, et fish on 6-aastase lapse arenguga ilalõug, kes raha väärtust ei tunne. Fish ei ole seevaldist põgenenud alaarenenu, ta on lihtsalt halb pokkerimängija. 99% fishidest niikuinii ei leia kunagi PTRi saiti, sest nad ei kuluta mänguväliselt pokkeri õppimisele/foorumite lugemisele jms aega. Tundub, et su hirm on, et fishid, kes leiavad siiski PTRi, hakkavad oma graafiku ilusamaks ajamise huvides mängu õppima ja saavad paremaks. Sel juhul võiks ka selle foorumi strateegiafoorumid lukku panna.
      +1001010101010

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Teiblereitings (tableratings.com)

        No ja see ongi põhjus, miks mitte nende vastu võidelda.

        Mina väidan, et see on kahjulik -- Teie aga, et ei ole kahjulik siis pole mõtet vaieldagi edasi. Seda näitab tulevik, mis saama hakkab ning siin foorumis minule eriti toetust ei ole kuna, paljud HU mängijad ei mängi Starsis/FTP-s, need kes mängivad ei mängi suuri limiite :(

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: Teiblereitings (tableratings.com)

          ei ole päri, kuna TRist on hea ülevaateid näha :), muud põhjust mul nagu polegi :P

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #20
            Re: Teiblereitings (tableratings.com)

            mingit kirjavahetust ka olnd veel starsiga?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Teiblereitings (tableratings.com)

              Algselt postitas jrgn hell
              mingit kirjavahetust ka olnd veel starsiga?
              Peale eelmist kahte kirja, mida sa oled lugenud olen saatnud veel kaks kirja. Esimeses tegin väikese fakti vea (kogemata 1% asemel ütlesin 10% elust) ja selle peale Starsi security tiim pidas vajalikuks mainida, et ta on elanud kauem, kui 10 aastat ning üldse tolle kirja suhtumine oli minule vastuvõetamatu.

              Võlgu ma ei jäänud ja saatsin kirja vastu viisakal toonil ja ootan kirja siiani - sellest möödunud rohkem, kui kuu.

              Perse see Stars ja PokerTableRatings.com. Rohkem ma sellel teemal sõna ei võta, juba mõtlemine sellele ajab mind tilti.

              Comment

              • pkmarek
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 193

                #22
                Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                ennem vist stars midagi ette ei võtagi kui need kõige suurema rakega mängjad starsi boikottima ei hakka. IMO :-\

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #23
                  Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                  Algselt postitas pkmarek
                  ennem vist stars midagi ette ei võtagi kui need kõige suurema rakega mängjad starsi boikottima ei hakka. IMO :-\
                  eks enamus rake tuleb nagunii microst..
                  näiteks durrrr on ainult 12k rake maksnud PTR järgi

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                    Ainuke, keda PTR kepib, on regularid ja mina ega enamus mängijatest regularid ei ole, seega hea sait minu jaoks

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #25
                      Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                      HU fishe on table ratinguga päris mõnus otsida

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #26
                        Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                        kerige perse - ainuke keda tblratings aitab on bumhunterid ja sitad regularid. minupoolest dataminege kui palju käsi, mul pohhui, suudan alati adjustida aga see ajab küll närvi, kui pole võimalik mänge käima tõmmata kuna kusikutest regularid ei ole nõus suga lauda alustama. peale seda kui mingi uberfish on aga 6max lauda minuga istunud ja blindi postitanud siis on kohe laud täis. tra ma vihkan debiile

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #27
                          Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                          Algselt postitas timukasr
                          HU fishe on table ratinguga päris mõnus otsida
                          fk off

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #28
                            Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                            Algselt postitas variatsioon
                            mõnus on vahepeal vaadata palju vastased/regularid teenivad!
                            + kavatsen 5m kätt osta
                            ja seda kindlasti ei tahaks et dateminemine oleks kõigile lubatud.
                            niiet sa ei taha, et teised saaksid datamineda aga sa saaksid? ma tahaks ka, et ma ei peaks poes asjade eest maksma aga teised peaksid!

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #29
                              Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                              Algselt postitas ok2aa
                              niiet sa ei taha, et teised saaksid datamineda aga sa saaksid?
                              täpselt nii!

                              btw mis tähendab bumhunter?

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #30
                                Re: Teiblereitings (tableratings.com)

                                guugelda sõna "jätkusuutlikus"

                                Comment

                                Working...