Otsin coachi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #1

    Otsin coachi

    Et siis nagu pealkiri ütleb siis otsin coachi. Midagi väga mahukat ja pikema ajalist pole vaja, muidugi kui kellelgi huvi on võiks pikemalt koostööd teha.
    Sooviks mängida mõne sessi koos, et coachiga suheldes ja pärast vaataks koos ka statid üle.
    Mängin NL50 fullringi. NL100 peale ennast upitada pole veel suutnud.. viimane katse lõppes just -8 buyinniga.
    Kui keegi on huvitatud siis palun andke julgelt teada.



    Võimalik et läks valesse topicusse.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Otsin coachi

    Mis õpetaja õpetamise eest saab?

    Ei hakanud teemat mujale liigutama, sest tõesti seda ei ole kuskile mujale liigutada. Võib-olla FR alafoorumisse aga las jääb.

    Comment

    • taasver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 584

      #3
      Re: Otsin coachi

      No ma täpselt ei oska öelda kuidas oleks normaalne teha, et kas mingi kindel summa või % võitudest. Pole üldse kursis palju coachingl maksab.
      Üks variant on, et teeks näiteks kuu pikkuse diili, paneks näiteks paika mingid kindlad ajad millal õpetaja õpilasega tegeleb.. näiteks kolm korda nädalas tund aega. Ja tasu oleks kuu teenistuse(kui üldse teenib midagi) pealt mingi protsent.. lambist pakun nt. 25%.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #4
        Re: Otsin coachi

        Kui teed oma sessist video siis ma heameelega vaataks üle ja ütleks oma arvamust. Ma kardan et minu statside arutelu jääb nõrgaks aga käiguline, ehk malemäng on suht hea. Ja muidugi see kah et mingit tasu ma küll ei taha kui mingi üks sess videost läbi arutada ;D

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #5
          Re: Otsin coachi

          Et siis NL50 sa beadid?
          Graafikud ja statid ei teeks paha :)

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #6
            Re: Otsin coachi

            NL50:
            NL100:
            statid

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: Otsin coachi

              FR kohta päris LAG.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #8
                Re: Otsin coachi

                Päris julmad statsid, järsku oli esimene shot NL100s lihtsalt unlucky.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Otsin coachi

                  Mulle endale meeldib shotide asemel hakkata laudu mixima. A la kui BR lubab shoti võtta, siis võtan mõned lauad kõrgemat limiiti juurde. Mõjub mindsetile paremini.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #10
                    Re: Otsin coachi

                    Mindsetist rääkides- hetkel ootan starsist seda The Poker Mind Set raamatut. Tunnen kuidas üha rohkem need kaotused mind mõjutavad, äkki raamatu lugemine aitab veidi.

                    Muidu tahakski veits tightim olla. Võiks koos coachiga mängu ajal range'd üle vaadata.

                    Võimalik, et esimene NL100 shot oli unlucky, aga seal oli ka palju oma sitta.. kerge tilt tuli peale ja paljudes kohtades ei suutnud foldida.

                    Panen igaks juhuks ka positsiooni statid:

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Otsin coachi

                      Olen teinud esimesed nl100 sessid Starsis mängides korraga 6 lauda kuskil. Praegu Starsi lauad olen võtnud Ongamele lihtsalt juurde, sest seal Ongames ei kannata praegu üle 10-12 laua mängida. Tulemused ka endal praegu masendavad. Olen kõvasti saanud coolereid: set vs set, 3betitud potis vaatab tihti set vastu ja paar lolli bluffi ja nii ta läheb ;D

                      Praegu QQ, JJ, TT, AJs, AQs, kõik miinuses veel.

                      Ma arvan, et ka sinu tulemused on short term alles ja tuleb võtta pikemaid shotte, et winrate paika loksuks antud limiidis.

                      Minu Starsi nl100 tulemused:

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #12
                        Re: Otsin coachi

                        Ma nüüd kaks päeva olen proovinud 9-12 lauda korraga, varem mängisin vaid 6 korraga, sest eelmine multitable katsetus(mingi 40k kätt) polnud väga edukas. Järgmine kuu plaanin mingi 50k kätt mängida.
                        No see, et NL100 tulemus short term usun ise kah, aga igaks juhuks tahaks, et keegi targem/kogenum mängule pilgu peale viskaks. Võimalik, et leidub suuri leake.
                        Võibolla teen mingi 15mindise lühikese video ja äkki keegi siis viitsib pilgu peale visata. ?
                        9-12 lauda graafik+statid:

                        Comment

                        • McFoldberg
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 731

                          #13
                          Re: Otsin coachi

                          Cbet on jõle väike...

                          Comment

                          Working...