Avatarid pokkerilauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1

    Avatarid pokkerilauas

    Jutt siis internetipokkeri avataridest, ehk väikestest pildikestest mängija nime juures. Pokkeriraamatud kirjutavad, et looge endale imidz, pange pähe kaabu või kasvatage pikk habe või kandke mingeid erilisi prille jne., et siis kohe vastased vaatavad, et ahaa, see on see mängija. Ise mõtisklen siin, et kas sellist asja on just vaja, eriti interneti pokkeris. Äkki on parem olla selline märkamatu lambake, kes koorib vaikselt, aga kindlalt teisi?

    Ehk siis olen kahevahel: kas panna endale lauda avatar ja veel eriti silmatorkav, või vastupidi, jääda nö märkamatuks?
    Teine küsimus on see, kas Teil on teiste avatarid üldse nähtaval või mitte?
    Kolmandaks võiks siia panna ka oma pokkerilaua avatare soovi korral.
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Avatarid pokkerilauas

    Osad on häirivad tihti, osad vinged, aga tänu nendele on hea mängijaid meeles pidada. Mõne väga hullu avatari, näiteks mingi haige lõust või silm suurelt, mis väga ära tüütab blockin vahest ära.

    Endal oma kassi pilt pandud.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3
      Re: Avatarid pokkerilauas

      peaks ka ära blockima, starsis käivad pinda need, kes oma tiblastani lipuvärvidega avataridega on.

      Comment

      • blazkuh
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 400

        #4
        Re: Avatarid pokkerilauas

        Avatarid on küll sisse lülitatud, aga lemmikloomade ja väikeste laste piltidega blockin ära, sry TIGRANO :D Kui midagi väga rõvedat on, saab samuti blocki.

        Ise kasutan sellist, suht lamp:

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Avatarid pokkerilauas

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Avatarid pokkerilauas

            Algselt postitas blazkuh
            Avatarid on küll sisse lülitatud, aga lemmikloomade ja väikeste laste piltidega blockin ära, sry TIGRANO :D Kui midagi väga rõvedat on, saab samuti blocki.

            Ise kasutan sellist, suht lamp:

            Jah, kuskil videos nägin ka keegi blockis neid lemmikloomde pilte ;D

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: Avatarid pokkerilauas

              HU SNG mängin, siis blockin koheselt kõik avatarid, hullumoodi ajasid tilti need. Mujal ei pööra mingit tähelepanu avataridele.

              Comment

              • SamGold
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 302

                #8
                Re: Avatarid pokkerilauas

                Kui mängustiil on silmatorkav, siis peaks ju silmatorkav avatar ka olema...

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Avatarid pokkerilauas

                  Olen ise ka mõelnud, et pokker on ju mäng, mis põhineb infol. Kui pildi järgi teised regularid su ära tuvastavad, siis on neil infot natuke rohkem. Pmst annad eelise. Mõtteid? :)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Avatarid pokkerilauas

                    Algselt postitas blazkuh
                    Avatarid on küll sisse lülitatud, aga lemmikloomade ja väikeste laste piltidega blockin ära, sry TIGRANO :D Kui midagi väga rõvedat on, saab samuti blocki.

                    Ise kasutan sellist, suht lamp:

                    Mängijad, kellel on avatar, mida sa tahad ära blockida on enamasti suured fishid ja blockimine on ülisuur viga, sest teinekord kui too suur fish su lauda satub, siis ei pruugi sa teda ära tunda. Ainult vähesed külmanärvidega regularid suudavad seda ära kasutada (point@peokuningas).

                    Ise ma avatari ei kasuta, kuna nii jään vähem mängijatele meelde.

                    Comment

                    • blazkuh
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 400

                      #11
                      Re: Avatarid pokkerilauas

                      Algselt postitas ranka
                      Mängijad, kellel on avatar, mida sa tahad ära blockida on enamasti suured fishid ja blockimine on ülisuur viga, sest teinekord kui too suur fish su lauda satub, siis ei pruugi sa teda ära tunda. Ainult vähesed külmanärvidega regularid suudavad seda ära kasutada (point@peokuningas).

                      Ise ma avatari ei kasuta, kuna nii jään vähem mängijatele meelde.
                      Peale blockimist teen üldjuhul note.

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #12
                        Re: Avatarid pokkerilauas

                        Vahepeal blokin mingi rõveda beebi lõusta vms ära. Muidu on avataridega parem mängijaid meelde jätta. Endal on selline, mis tekitab vastastes tilti (kuna Zap Brannigan on nii ülbe m*nn :D):

                        Comment

                        • Foux
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 486

                          #13
                          Re: Avatarid pokkerilauas

                          Ei salli tittesid. Aga tavaliselt blokin üldse ära. Nimede järgi jäävad niigi päris hästi meelde

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #14
                            Re: Avatarid pokkerilauas

                            ei kommenteeri ;D

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #15
                              Re: Avatarid pokkerilauas

                              Algselt postitas Pahvak
                              Olen ise ka mõelnud, et pokker on ju mäng, mis põhineb infol. Kui pildi järgi teised regularid su ära tuvastavad, siis on neil infot natuke rohkem. Pmst annad eelise. Mõtteid? :)
                              Algselt postitas ranka
                              Ise ma avatari ei kasuta, kuna nii jään vähem mängijatele meelde.
                              Vot vot, mul mõte liigub samas suunas, et parem oleks, kui ei oleks silmatorkav lauas. Siis seostud vähem vatsasmängijatele mingi eelnenud olukorraga. Või on see just hea? See võib tunduda mingi mõtetu tähtsusetu asjana, aga kui me mängime proffidena kümneid ja sadu tuhandeid käsi, siis hakkavad pisiasjad rolli mängima.

                              Aga kuidas Ranka Sul on selle Kalashnikovi pildiga, olen Sind turniiridel näinud sellega ja arvanud, et see on osa Su strateegiast :) Et luua endale selline agressiivse nahaali imidz, kellega pole eriti mõtet tüli norima minna 3bettide ja reraisidega?

                              Comment

                              Working...