Jutt siis internetipokkeri avataridest, ehk väikestest pildikestest mängija nime juures. Pokkeriraamatud kirjutavad, et looge endale imidz, pange pähe kaabu või kasvatage pikk habe või kandke mingeid erilisi prille jne., et siis kohe vastased vaatavad, et ahaa, see on see mängija. Ise mõtisklen siin, et kas sellist asja on just vaja, eriti interneti pokkeris. Äkki on parem olla selline märkamatu lambake, kes koorib vaikselt, aga kindlalt teisi?
Ehk siis olen kahevahel: kas panna endale lauda avatar ja veel eriti silmatorkav, või vastupidi, jääda nö märkamatuks?
Teine küsimus on see, kas Teil on teiste avatarid üldse nähtaval või mitte?
Kolmandaks võiks siia panna ka oma pokkerilaua avatare soovi korral.
Ehk siis olen kahevahel: kas panna endale lauda avatar ja veel eriti silmatorkav, või vastupidi, jääda nö märkamatuks?
Teine küsimus on see, kas Teil on teiste avatarid üldse nähtaval või mitte?
Kolmandaks võiks siia panna ka oma pokkerilaua avatare soovi korral.
Comment