Game screenshot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #31
    Re: Game screenshot

    Algselt postitas andu_andu
    Mul mingi loll avatar kogemata juhtunud ja nüüd ei saa enam ära vahetada. Millalgi ikka peaks saama juu....keegi teab kaua aega peab olema avatarivahetusel ?
    kirjutad supporti ja siis lasevad vahetada. Ma kunagi sain nii, aga ütlesid mulle et ära võta kombeks seda pildi vahetamist.

    Comment

    • SamGold
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 302

      #32
      Re: Game screenshot

      Algselt postitas ranka
      Täpselt. Peale selle avaridega tuvastan ära paremini fishe, regular mängijaid ja regular donke, kes käivad korra nädalas raha annetamas. Teinekord, kui laud waiting listiga ette popib, siis visuaalselt tuvastan sekundiga ära, et see on regularide laud just tänu avatarile.

      Samuti mainisin, et avataridega saab fishe tuvastada - näiteks 99.999999% ajast tite pildiga kasutajad on fishid. Vaata ta stäkki või HH viimast viite kätt ning saad selle viimase sajatuhandikprose ka juurde panna, kas on fish või mitte ilma, et sa temaga oleks ühtegi kätt mänginud.
      Kas on tähelepanekuid ka teiste avatari tüüpide kohta?
      Esimese hooga peamised piltide kategooriad (peale tittede):

      -Pildid kus tüüp oma naisega koos (eriti mingid keskealised)
      -Pildid koduloomadega ( igasugu penid ja kõutsid )
      -Pildid oma võimsatest masinatest (2- ja 4-rattalised)
      -Pildid oma enda mollist
      -Pildid mingist netist leitud kuumast tibist
      -Pildid oma naisest/tüdruksõbrast (saab aru et ei ole vist netist otsitud ilus tsikk:D)

      Millised rohkem ja vähem fishised on?

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #33
        Re: Game screenshot

        enda näo pildiga on enamasti mittepädevad mängijad imo.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: Game screenshot

          Algselt postitas andu_andu
          Mul mingi loll avatar kogemata juhtunud ja nüüd ei saa enam ära vahetada. Millalgi ikka peaks saama juu....keegi teab kaua aega peab olema avatarivahetusel ?
          Saada kiri support@pokerstars.com ja ütle neile, et nad laseks sul avatari jälle muuta. Kui saadavad kirja vastu, et nüüd saad vahetada ja vali hoolega, siis uuenda oma pilt ära ja saada neile kiri, et sul pilt uuendatud ja las nad vaataksid selle üle. Nii saad oma pildi vahetada ära 10 minutiga. Kui sa neile teist ülevaatamis kirja ei saada, pead ootama teinekord päevi, et nad pildi ära uuendaks.

          Comment

          • SamGold
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 302

            #35
            Re: Game screenshot

            Algselt postitas andu_andu
            enda näo pildiga on enamasti mittepädevad mängijad imo.
            Pokerstarsi lobbys on all mingi 3 pokerstarsi prod ja siis 1 lihtsurelik, kes on mingi weekly mtt leaderboardy kinni pannud vms. Seal ma omast arust olen alati enda näo piltidega mängijaid näind.
            Päris koomiline oleks muidugi seal Negreanu jne kõrval mingi lolli mordaga koera näha, lol:D (eeldan et sinna pannakse ikka mängija avatar või tuleb pokerstari special oma pilt selliseks pidulikuks puhuks saata?)

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #36
              Re: Game screenshot

              Algselt postitas SamGold
              Pokerstarsi lobbys on all mingi 3 pokerstarsi prod ja siis 1 lihtsurelik, kes on mingi weekly mtt leaderboardy kinni pannud vms. Seal ma omast arust olen alati enda näo piltidega mängijaid näind.
              Päris koomiline oleks muidugi seal Negreanu jne kõrval mingi lolli mordaga koera näha, lol:D (eeldan et sinna pannakse ikka mängija avatar või tuleb pokerstari special oma pilt selliseks pidulikuks puhuks saata?)
              Seal nö passipilt ikka, mitte avatar, ma arvan. Aga selle nädala võitja, ma vaatasin esimese hooga, et Mürka :o :o :o

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #37
                Re: Game screenshot

                ja nii see elu k2ib ... proovisin ka 24table nl25 on suht iis .. eks bb/100le nats kannatab kuid volyymiga ehk tapab paremaks,
                ps see lappari 15" :D


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #38
                  Re: Game screenshot

                  Algselt postitas leits
                  ja nii see elu k2ib ... proovisin ka 24table nl25 on suht iis .. eks bb/100le nats kannatab kuid volyymiga ehk tapab paremaks,
                  ps see lappari 15" :D


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  nii hoiad alati laudu kui mängid?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #39
                    Re: Game screenshot

                    Nojah, leitsi elutildi põhjus leitud.

                    Comment

                    • MIKE_K6o
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 221

                      #40
                      Re: Game screenshot

                      Algselt postitas Kris
                      Kui lauad niimoodi üksteiste taga siis vahepeal hüppab teine laud järsku, ette .. Näiteks hakkad AA'ga reisima, teine laud lendab 35os'ga ette, minreisid hoopis seal... Settingutest peaks selle kuidagi maha saama panna loodetavasti...
                      Starsis ei hüppa ju enne järgmine aken ette kui eelmises on tegevus lõpetatud...

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #41
                        Re: Game screenshot

                        Starsis ei hüppa lauad lampi ette vaid siis kui eelmises lauas on liigutus ära tehtud.


                        krt kiired poisid siin vastustega

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: Game screenshot

                          seetõttu stars nuts ongi

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #43
                            Re: Game screenshot

                            FTPs ka ei hüppa

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #44
                              Re: Game screenshot

                              AP-s ka mitte

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #45
                                Re: Game screenshot

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...