Game screenshot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #16
    Re: Game screenshot

    24table ftw!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • QKulgur
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 484

      #17
      Re: Game screenshot

      Algselt postitas K2snakas
      lol haiget mixi lased?
      nl100 nl50 nl30?


      Hommiku poole häid laudu vähe siis noppisin magusamad palad välja erinevatest limiitidest

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #18
        Re: Game screenshot


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #19
          Re: Game screenshot

          Algselt postitas vennike
          24table ftw!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          liiga häriv pole see classic theme + avatars ?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #20
            Re: Game screenshot

            Algselt postitas andu_andu
            liiga häriv pole see classic theme + avatars ?
            Starsis ise ka mängin classic theme ja avatarsid peal, pole viga minumeelest.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #21
              Re: Game screenshot

              Algselt postitas TIGRANO
              Starsis ise ka mängin classic theme ja avatarsid peal, pole viga minumeelest.
              +1
              ei saa aru nendest kellel mingi jube plain theme on kus isegi royal ilus välja ei näe
              pilt tuleb kui sessi viitsin teha

              Comment

              • amagan
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 135

                #22
                Re: Game screenshot

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #23
                  Re: Game screenshot

                  Mul jäävad inimesed tänu avataridele meelde.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Game screenshot

                    Algselt postitas Pahvak
                    Mul jäävad inimesed tänu avataridele meelde.
                    Täpselt. Peale selle avaridega tuvastan ära paremini fishe, regular mängijaid ja regular donke, kes käivad korra nädalas raha annetamas. Teinekord, kui laud waiting listiga ette popib, siis visuaalselt tuvastan sekundiga ära, et see on regularide laud just tänu avatarile.

                    Samuti mainisin, et avataridega saab fishe tuvastada - näiteks 99.999999% ajast tite pildiga kasutajad on fishid. Vaata ta stäkki või HH viimast viite kätt ning saad selle viimase sajatuhandikprose ka juurde panna, kas on fish või mitte ilma, et sa temaga oleks ühtegi kätt mänginud.

                    Ning kõige lõpuks avatarid aitavad mul ka meta-mängu meelde jätta, kui mängid paljudes laudades

                    EDIT: Ja kui mängid cascades, siis oskad lauas paremini ka orienteeruda. Tead, et ahaa siin lauas mul oli 3 kätt tagasi AA või jäid bluffiga vahele või kuskil siin lauas oli suur käsi, mis tahtsin kontrollida või siin lauas on suur fish, vaatan kas on ikka alles jne.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #25
                      Re: Game screenshot

                      Algselt postitas andu_andu
                      liiga häriv pole see classic theme + avatars ?
                      ei ole kunagi midagi teist proovinud ja nyydseks olen nii ära harjunud, et ei kavatse muutma hakata.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #26
                        Re: Game screenshot

                        Minuarust on ka avatarid superhead asjad ning kaudselt võivad nad isegi ranka poolt toodud punktidega seoses winrate parandada :)

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #27
                          Re: Game screenshot

                          Algselt postitas ranka
                          Samuti mainisin, et avataridega saab fishe tuvastada - näiteks 99.999999% ajast tite pildiga kasutajad on fishid.
                          keegi teab, kust parimaid fotosi leiab? vahetaks starsis avatari ära, ehk peetakse dongimaks :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Game screenshot

                            Algselt postitas EGERT
                            keegi teab, kust parimaid fotosi leiab? vahetaks starsis avatari ära, ehk peetakse dongimaks :)
                            Vale vastus fish, sest see funkab ainult esimesed 100-200 kätt, küll siis juba aru saadakse, et sa ei ole fish ja starsis ei ole niipalju laudu, et leiad kogu aeg regulare.

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #29
                              Re: Game screenshot

                              dämit

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #30
                                Re: Game screenshot

                                Mul mingi loll avatar kogemata juhtunud ja nüüd ei saa enam ära vahetada. Millalgi ikka peaks saama juu....keegi teab kaua aega peab olema avatarivahetusel ?

                                Comment

                                Working...