Puuduvad Pokkeri chipid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: Puuduvad Pokkeri chipid

    Algselt postitas Oliverk
    Need pole tasod ju. Capsid olid. Imo.
    Mis need tasod siis veel on?

    Comment

    • MIKE_K6o
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 221

      #17
      Re: Puuduvad Pokkeri chipid



      Tazo=Uuema ajastu capsid pmst.. plastikust ja äärtes olid vahed, millega sai neid omavahel ühendada ja siis ka vajadusel lennutada

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: Puuduvad Pokkeri chipid

        Algselt postitas Codecci
        Mis need tasod siis veel on?
        Kus kurat ma mäletan :D Äkki ongi samad kuigi millegipärast ma mäletan mõlemat sõna. Capsid mul olid igatahes.

        Comment

        • blazkuh
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 400

          #19
          Re: Puuduvad Pokkeri chipid

          Ma ajasin ka capsid tasodega sassi, minul ajal lasti capsidega ikka:D

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #20
            Re: Puuduvad Pokkeri chipid

            TaCapsidega möllati lasteaias, aga mul neid eriti polnud, sest polnud raha, et osta. Aga Tasosid sai teistelt võita skilliga, neid mul oli sitta kanti ;D

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #21
              Re: Puuduvad Pokkeri chipid

              Krõpsu tuli süüa et tazosid saada :D mingit skilli vaja ei läind :D

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #22
                Re: Puuduvad Pokkeri chipid

                Algselt postitas Cash87
                Krõpsu tuli süüa et tazosid saada :D mingit skilli vaja ei läind :D
                rikastelt poistelt, kellele ema kastide kaupa krõpsu ostis poest, sai ju võita skilliga, kui viskadterve hunniku tazosid facedown vastu maad ja need mis ümber läksid said endale. Kõik panid pakki võrdsel arvul tazosid.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #23
                  Re: Puuduvad Pokkeri chipid

                  Räme teema. ;D ;D ;D

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #24
                    Re: Puuduvad Pokkeri chipid

                    Algselt postitas MIKE_K6o


                    Tazo=Uuema ajastu capsid pmst.. plastikust ja äärtes olid vahed, millega sai neid omavahel ühendada ja siis ka vajadusel lennutada
                    neid lasta oli jumala fun :D

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #25
                      Re: Puuduvad Pokkeri chipid

                      aga tegelikult kui chippe pole siis tuleks osta või tellida Starsist vm :D

                      või kamba peale raha kokku panna

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #26
                        Re: Puuduvad Pokkeri chipid

                        See oli jah tegelikult esimene gamblimise kogemus juba :D
                        Meil oli koolis iga vahetund teisel korrusel kohe jooxis rahvas kokku ja gambeldi täiega, ise sain neid vist kuskil 80 kokku ainult, aga üx sõber käis veel kuskil 7ndas klassis ka algklassi omasi tühjendamas, Ta oli ikka nii sõltuvuses ;D
                        Vahest oli high stakes ka, mõned vennad panid mingi 50 tükki mängu ja siis visati 100'ne torn laiali mööda põrandat :D

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #27
                          Re: Puuduvad Pokkeri chipid

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          See oli jah tegelikult esimene gamblimise kogemus juba :D
                          Meil oli koolis iga vahetund teisel korrusel kohe jooxis rahvas kokku ja gambeldi täiega, ise sain neid vist kuskil 80 kokku ainult, aga üx sõber käis veel kuskil 7ndas klassis ka algklassi omasi tühjendamas, Ta oli ikka nii sõltuvuses ;D
                          Vahest oli high stakes ka, mõned vennad panid mingi 50 tükki mängu ja siis visati 100'ne torn laiali mööda põrandat :D
                          it`s so true ;D

                          Comment

                          • MIKE_K6o
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 221

                            #28
                            Re: Puuduvad Pokkeri chipid

                            Algselt postitas andu_andu
                            it`s so true ;D
                            hind oli neil minu mäletamist mööda 40senti.. käest kätte siis.. nii, et 100ne torn on väärt 40 eeki ja HU siis sellest 20 eeki on BI ja võites siis 20 eeki profit 8) olid ajad olid ajad ;D

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #29
                              Re: Puuduvad Pokkeri chipid

                              nostalgia teema:D

                              tazod olid fun jh Andu seletas ilusti lahti kuidas heads up käis. Ei tea mis praegu koolis toimub kah, samasugune gamblemine äkki?

                              Comment

                              Working...