Re: Pokker ja kusehäda
Sellepärast ma mängingi ainult normaal kiirusega laudu (25 sekki aega reageerimiseks), sest peale kusel käimise saab ka teinekord teisi asju teha - kiire kohvi, veepudeli täitmine jms.
PS! Palju ei tea, miks hakkab ajapank Starsis automaatselt tööle, siis igaks juhuks mainin ära. Aja-pank Starsis hakkab automaatselt tööle siis, kui sa oled investeerinud raha potti kaasa-arvatud, kui sa oled blind. Seega never-ever ärge lahkuge turnalt lauast, kui oled BB või SB ja arvate, et suva mul trash hand ja las sit-oudib. Nii raiskate ära kogu oma ajapanga, mis võib osutuda hiljem väga suure tähtsusega veaks.
Sellepärast ma mängingi ainult normaal kiirusega laudu (25 sekki aega reageerimiseks), sest peale kusel käimise saab ka teinekord teisi asju teha - kiire kohvi, veepudeli täitmine jms.
PS! Palju ei tea, miks hakkab ajapank Starsis automaatselt tööle, siis igaks juhuks mainin ära. Aja-pank Starsis hakkab automaatselt tööle siis, kui sa oled investeerinud raha potti kaasa-arvatud, kui sa oled blind. Seega never-ever ärge lahkuge turnalt lauast, kui oled BB või SB ja arvate, et suva mul trash hand ja las sit-oudib. Nii raiskate ära kogu oma ajapanga, mis võib osutuda hiljem väga suure tähtsusega veaks.
TC
Comment