Pokker ja kusehäda

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Pokker ja kusehäda

    Sellepärast ma mängingi ainult normaal kiirusega laudu (25 sekki aega reageerimiseks), sest peale kusel käimise saab ka teinekord teisi asju teha - kiire kohvi, veepudeli täitmine jms.

    PS! Palju ei tea, miks hakkab ajapank Starsis automaatselt tööle, siis igaks juhuks mainin ära. Aja-pank Starsis hakkab automaatselt tööle siis, kui sa oled investeerinud raha potti kaasa-arvatud, kui sa oled blind. Seega never-ever ärge lahkuge turnalt lauast, kui oled BB või SB ja arvate, et suva mul trash hand ja las sit-oudib. Nii raiskate ära kogu oma ajapanga, mis võib osutuda hiljem väga suure tähtsusega veaks.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: Pokker ja kusehäda

      Vot selle Starsi ajapangaga ongi segane, kui mul 24 lauda lahti ja tahan 3min ära käija, siis kas kõikides jookseb timebank tühjaks või nagu mainisid ainult blindidel või kus raha sees.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Pokker ja kusehäda

        Algselt postitas TIGRANO
        Vot selle Starsi ajapangaga ongi segane, kui mul 24 lauda lahti ja tahan 3min ära käija, siis kas kõikides jookseb timebank tühjaks või nagu mainisid ainult blindidel või kus raha sees.
        Ainult seal, kus raha on sees.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #19
          Re: Pokker ja kusehäda

          mul läppar wc-s, köögis jne kaasas.
          tavaliselt on 2-4 turniiri lahti ja ei saa lubada käe foldimist. eriti hilisemas faasis/ olles short .
          + siis võib korraks mindseti segi lüüa, kui oled AA foldinud vms.
          no ja siis see asi, et 17"-ga väike trenn ei jookse kunagi mööda külge maha.......

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #20
            Re: Pokker ja kusehäda

            väike pudel pon kõrval .. kusen pudelisse ja grindin .. iisi

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #21
              Re: Pokker ja kusehäda

              Jooksuga ikka mul mõjub vahest just hästi mindsetile, et sai korraks ära käidud ja nii hea on olla :P

              Comment

              • taavi19
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 321

                #22
                Re: Pokker ja kusehäda

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #23
                  Re: Pokker ja kusehäda

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Naine mängib niikaua ;D
                  ;D
                  Sama siin, kamandan naise foldima selleks ajaks.
                  Kusjuures ta on vist kokkuvõttes isegi kasumit tootnud.
                  Vahel karjun poti pealt palju bettida.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #24
                    Re: Pokker ja kusehäda

                    Algselt postitas virx747
                    Vahel karjun poti pealt palju bettida.
                    Rofl ;D ;D ;D
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #25
                      Re: Pokker ja kusehäda

                      Ma panin ükskord naise vaatama. Üht lauda kusjuures. Poole kusemise pealt kuulen naise kiunumist. Loomulikult oli talle preflop KK antud, flopil A ja ei saanud seda ometi foldida kui vastane allin läks. Edaspidi olen läpaka kaasa võtnud või sit out pannud.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #26
                        Re: Pokker ja kusehäda

                        no olgem ausad, kes poleks meil kusel käies premium (top5) handi mucki lennutanud ;D ?
                        olen kindel et 100% kõik pokkerimängijad :)

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #27
                          Re: Pokker ja kusehäda

                          panen ikka jooksuga, tableninja lükkab ise timebanki käima.

                          Comment

                          • Herr-Buttermilch
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 25

                            #28
                            Re: Pokker ja kusehäda

                            Ka mina lendand tavaliselt nagu rakkett wc poole, arvuti tagant kuskil 4m jooksu.. tshiikatshaka ja kiirelt tagasi. Sitout on üpris harv nähtus.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #29
                              Re: Pokker ja kusehäda

                              Lähme talendijahti, et oskame hyper kiirelt kusel käia :D

                              Comment

                              • arvamusliider
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 183

                                #30
                                Re: Pokker ja kusehäda

                                Algselt postitas vennike
                                panen ikka jooksuga, tableninja lükkab ise timebanki käima.
                                Kas prod ja pokkeriüldsus kasutab tableninjat. Vaatasin tutvustavat video ja pidavat kõik sinu eest ise ära tegema.

                                Comment

                                Working...